travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

Ailece Yurtiçi Turlarına Katılın

Bütün bir sene boyunca tatil yapmak için fırsat kolluyoruz. Hatta çoğu zaman iki günlük hafta sonu tatillerini bile bulunduğumuz şehirden başka bir yerde geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz.  Bu bazen ekonomik anlamda bizi zorlasa bile, büyükşehirlerin kalabalığından, gürültüsünden kurtulmak için civar illere seyahat etmeye çalışıyoruz. Peki, bu kısa tatillerde neden turlara katılmıyoruz?

Ailemizle birlikte kısıtlı bir zamanda keyifli bir gezinti yapmak istiyorsak bizim için sunulan tur fırsatlarını değerlendirebiliriz. Bugün bu amaca hizmet eden birçok şirket bulunuyor. Gezi şirketlerinin her birine başvurduğumuzda beklentilerimize göre tur bulmak mümkün olacaktır, ama bunu internet üzerinden kendimiz de başarabiliriz. Sadece beş dakika gibi kısa bir zaman diliminde bile ailece katılabileceğimiz yurtiçi turlarını bulabiliriz. 

İnternet artık bizlere merak ettiğimiz her konuda bilgiye ulaşma olanağı sunuyor. Tur şirketlerinin web siteleri aracılığıyla yakın ya da uzak tarihli yurtiçi turlarını rahatlıkla görebiliriz. Bu turlar kapsamında gidilecek yerler, konaklanacak olan bölge, otel hatta kullanılacak araç bilgisine bile ulaşmak mümkün. Ücret konusunda da araştırma yapılabiliyor. Aynı bölgeye bir diğer şirketin hangi ücretle gittiğini görebiliriz. Kendi tatil acentemiz kendimiz olalım. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden kısa süreli bir araştırmayla hafta sonu ya da bayram tatillerini değerlendirme fırsatı sunacak tur olanaklarını araştıralım. Evden uzaklaşıp, başka bir ortamda, başka insanlar arasında bir aile olmanın bireyler arasındaki bağları olumlu etkilediğini de unutmamak gerekiyor.

Yurtiçi turlar söz konusu olduğunda en çok tercih edilen bölgelerin başında Karadeniz geliyor. Doğayla iç içe olmak, yeşile duyduğu özlemi gidermek isteyen birçok kişinin tercihi Doğu Karadeniz’den yana. Özellikle bahar aylarında tercih edilen Karadeniz gezilerine siz de ailenizle dâhil olabilir, keyifli zamanlar geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Günübirlik Tur Yurtiçi Turlar
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.