travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

Bayram Tatilini Turda Geçirin

Günümüz yaşantısında hafta sonu tatilleri bile bir kaçamak yapma fırsatı haline gelmeye başladı. İş dünyasının yorucu temposundan kurtulup nefes almak isteyen herkes hafta sonlarını yakın çevrelerde tatil yaparak ya da turlara katılarak değerlendirmeye çalışıyor. 2 gün gibi kısa bir tatil bile çoğu zaman bütün yorgunluğun atılmasına olanak sağlıyor. Tur şirketlerini takip ederek uygun olduğunuz günler ya da dönemler işin şimdiden ayarlamanızı yapabilirsiniz. İstanbul’da yaşıyorsanız hafta sonlarını Batı Karadeniz turunda geçirmek size de ailenize de iyi gelebilir.

Başka yerler görmek, başka insanlar tanımak için yurtiçi ve yurtdışına düzenlenen turlar da iyi bir fırsat olabilir. Artık içerisinde bulunduğunuz toplumdan biraz uzaklaşma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Bu ihtiyacınıza cevap verebilecek programlara dâhil olmak için internet üzerinden kısa bir araştırma yapın. Tur şirketi internet siteleri üzerinden düzenledikleri turları da bunun için geçerli olan ücretleri de sizlere sunacaktır. Ayrıca konaklama şekli, seyahat yolu ve gün sayısı hakkında da ayrıntılı bilgiler yer alır. Yaptığınız incelemelerin ardından hangi tur seçeneğinin sizin için uygun olduğuna karar verebilirsiniz. 

Ülkemizde bayram tatilleri turlara katılmak için en uygun zamanlar olarak görülüyor. Özellikle Kurban Bayramı tatili diğer tatillerden daha uzun olduğu için yurtdışına tatile gidebilme olanağına sahip olabilir, çeşitli turlara katılabilirsiniz. Bayram tatili fırsatlarından yararlanmak için tur şirketleriyle birkaç ay öncesinden iletişime geçmek gerekiyor. Aksi takdirde planladığınız turlar katılmanız mümkün olmayabilir. Herkesin tatil planı yaptığı bu süreçte avantajlı fırsatlardan yararlanmak ve düzenlenen turlar içerisinde kendinize yer bulmak için zamanlamanızı iyi yapmalısınız. Ne kadar erken karar verip seçenekler arasından seçiminizi yaparsanız o kadar ekonomik bir tatil fırsatını da yakalamış olursunuz.
 

Günübirlik Tur Yurtdışı Turlar Yurtiçi Turlar
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.