travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

Günübirlik Turlara Katılın

Uzun zamanlar çalışıp kendinize iki günde olsa vakit ayıramadığınızdan şikayet ediyorsanız son derece haklısınız. Metropollerin karmaşasında, binaların arasında, trafiğin gürültüsü, hep aynı monoton hayat derken insan oldukça sıkılıyor. 

Bu sıkıcılıktan kurtulup bir günlüğüne de olsa rahat bir nefes alabilmek için en güzeli günübirlik turlar. Şehrin karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak için ama yaşadığımız yerden çok da uzakta olmayan yerlerde ki farklı dünyaları ve saklı cennetleri keşfetmek için birebir. Özellikle İstanbul gibi bir yerde ikamet ediyorsanız, bu yorucu koşuşturmacadan oldukça sıkılmışsanız, Adalara, Ağva’ya düzenlenen küçük günübirlik turlara katılabilirsiniz. Yada İstanbul’dan çokta uzak olmayan Ege, Marmara, Karadeniz kıyılarında harika saklı cennetler keşfedebilir, doğa ile iç içe bir gün geçirebilirsiniz.

Oldukça uygun olan günübirlik turların fiyatları, çıkıp dışarıda o şehrin gürültüsünde bir yemek yemekten daha uygun fiyatlara gelecektir. Kahvaltı içinde günübirlik turlar, insanlarla kaynaşıp sosyalleşmenizi ve doğal bir ortamda kaybettiğiniz dinginliği bulmanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra yine İstanbul çıkışlı bir gece konaklamalı ve yine fiyatı oldukça uygun olan Karadeniz turları bulunmakta. Karadeniz’in yemyeşil doğası ve denizi ile mükemmel iki gün geçirebilir ve hafta sonunu dolu, dolu değerlendirebilirsiniz. Kulağa hoş geliyor ama oldukça yorucu diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, gezinin sonunda haftaya nereye gitsem planlarını yapmaya başlamış olacaksınız bile.

Hava kirliliğinden, bulunduğunuz stresli ve karmaşık ortamdan biraz olsun uzaklaşmak için günübirlik turlar birebir. Yorucu ve stresli geçen bir haftanın sonunda ruhunuzun ve bedeninizin ödüllendirmeye ihtiyacı var ve verilebilecek en güzel ödül, yeşillikler içinde sessiz ve stressiz bir ortamda bir gün geçirmektir. Büyük şehirlerin karmaşasından ve zorluğundan sıkıldıysanız bir gün olsun kendinize vakit ayırın ve günübirlik turlar ile nefes alın.

Günübirlik Tur Yurtiçi Turlar
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.