travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

İstanbul Turlarına Katılın

Travel Terminal İle İstanbul Turlarına Katılın!

Sitemiz sayesinde sizlerde ister yurtiçi turlara, isterseniz yurtdışı turları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Birçok insan gibi sizlerde sitemiz üzerinden gitmek isteyeceğiniz yerlerin hakkına hem bilgi alabilecek hem de sitemiz aracılığıyla gitmek isteyeceğiniz yerlere erken rezervasyon yaparak uygun fiyatlardan yararlanabileceksiniz.  Travel Terminal turları ile en uygun fırsatlar yakalayacak, yeni yerler görmenin imkanını bulacaksınız. Sitemizi incelediğinzde oldukça uygun fiyatlara birçok yer gezebileceğinizi göreceksiniz.  Bu tatil fırsatlarını yakalayarak gezmiş olduğunuz yerlerde birçok anı biriktirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken gezmek isteyeceğiniz yerlere sitemiz aracılığıyla düzenlene tur programlarını yakalalamak.  Birçok kişi tarafından sitemiz ziyaret edilmekte ve bu ziyaretler neticesinde gidecekleri turları belirlemektedirler. Özellikle Haftasonu İstanbul 'dan hareketli tur ilgi görmektedir. Ayrıca İstanbul Turları da yoğun talep gören turlar arasındadır. Bilindiği gibi İstanbul Türkiye’nin en kalabalık ili ve aynı zamanda köklü tarihi bulunan dünyanın en önemli şehirlerinden biri olmasından dolayı insanlar tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Turları ile  İstanbul 'u gezmek istiyorsanız o zaman sizin için hazırlamış oluğumuz İstanbul turlarına katılarak, İstanbul’un birçok yerini gezebileceksiniz. Bu sayede hiç görmediğiniz güzellikte olan İstanbul’un birçok yerini görebileceksiniz. Sizlerde bu turlara katılarak istemiş olduğunuz yerleri gezebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarımız sayesinde sizler için her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti veren firmamız sayesinde uygun bir  tura katılabileceksiniz. Tur rehberlerimizle birlikte şehri gezmek sizlere keyif verecektir. Ayrıca kara turlarına ilave edilen deniz turları ile, İstanbul Boğazını boydan boya gezmek ayrı bir keyiftir. İstanbul turları ile şehri keşfetmek istediğiniz zaman internet sitemiz üzerinden turlarımızı takip ederek İstanbul turlarına katılabilirsiniz.

Uzun yıllardır birçok misafiri İstanbul'da ağırlamış olan şirketimiz sizlere de hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti Travel Terminal den alabilirsiniz. Gruplara özel olarak gerçekleşen günübirlik veya konaklamalı İstanbul turlarımızı istediğiniz tarih için talep edebilirsiniz. Turlar hakkında daha detaylı bilgi için Travel Terminali ziyaret edebilirsiniz.

Günübirlik Tur Yurtiçi Turlar
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.