travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

Kartepe'de Keyifli saatler

İstanbul’a bir saatlik mesafede olan ve şehre en yakın kayak merkezi olan Kartepe, İstanbul’un stresini az da olsa atmak ve hafta sonlarını keyifli bir şekilde değerlendirmek isteyen doğa ve kar severlerin buluşma mekânı oluyor.

Günübirlik yâda hafta sonu boyunca düzenlenen Kartepe turları oldukça cazip fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Muhteşem bir doğa harikası olan Sapanca Gölü manzarasında kayak yapmanın ve trekking yapmanın tadına varacaksınız. Muhteşem manzara ve kayak imkânının yanı sıra alabalığı ile meşhur Maşukiye 'de mutlaka balık yemelisiniz.

Göl ve Deniz manzarası eşliğinde kayak yapılan nadir bir mekân olma özelliği taşıyan Kartepe, kar kalınlığı ve kalitesi ile de kayağa oldukça uygun bir yerdir. 12 adet doğal kayak pisti bulunan ve amatörden profesyonele her kitleye hitap eden kayak pistleri keyifle kayak yapmanızı sağlayacak. Kendi imkânınızla da gelebileceğiniz  Kartepe kayak merkezine İstanbul'dan çok ekonomik turlar da düzenlenmektedir. Kartepe turları ile bölgeye gelenler hem zamanlarını daha verimli kullanabilmekte hemde daha uygun fiyata seyahatlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca kışın zorlu yol koşullarında araba kullanmadan kayak merkezine ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. 

Aralık ve Nisan ayları arasında kayağa oldukça elverişli olan Kartepe hafta sonları oldukça yoğun ve hareketlidir. Buraya düzenlenen Kartepe turları sabah erken saatlerden İstanbul içerisinden hareket eden konforlu tur araçları ile gerçekleşmektedir. Tur programlarında kahvaltı ve öğlen yemeği de ücrete dahil olarak verilmektedir. Kartepe kayak turları, eğlenceli ve hoş sohbet eşliğinde kar ile zaman geçirebileceğiniz turlardır. Kartepe turlarında gün boyunca verilen serbest vakit ile ister kayabilir ister telesiyej ile dağın zirvesine çıkarak manzara seyredebilirsiniz.
Bunların yanı sıra kar motoru, paintball, dağ yürüyüşü, big foot gibi aktiviteler ile oldukça keyifli zamanlar geçirebilir yâda kar manzarası eşliğinde dinlenip haftanın stresini atabilirsiniz. Detaylar için Travel Terminal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Günübirlik Tur Yurtiçi Turlar
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.