travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

Sıkça Sorulan Sorular

     Travel Terminal Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.) bölümünde hizmet alanlarında karşılaşılan sorular ve bu soruların yanıtları yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimizin değişik tarihlerde bize yönelmiş olduğu soruların genel olarak derlenmesi ve cevaplandırılması ile bu bölüm oluşturulmuştur.

     Sıkça Sorulan Sorular bölümünde verilen cevaplar genel uygulamalardır. Sizin sorunuz bu bölümde yer alan soru ile benzerlik oluşturuyorsa genel olarak verilen cevap geçerlidir. Özel durumlar ve koşullarda sorular ve sorunlar yeniden gözden geöirilmektedir. Eğer sorunuza bu bölümde yanıt verilmediğini veya soru ve cavabın sizin durumunuzu tarif etmediğini düşünüyorsanız 0212 587 22 22 numaralı telefonumuzdan yetkililerimize sorunuzu yöneltebilirsiniz.

     Bu bölümde yer alan soruları ve yanıtlarını günün koşullarına göre güncelleme veya değiştirme hakkını Travel Terminal saklı tutar. 

Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.