travelterminal.net'e Hoşgeldiniz Lütfen giriş yapmadan önce aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
ÜYE GİRİŞİ
 
 
ÜYE KAYIT
 
 

Yedigöller Sonbahar'in Tüm Güzellikleriyle sizi Bekliyor.

Batı Karadeniz Bölgesinde Milli par statüsüne alınan Yedigöller oldukça engebelli bir yöresinde bulunan 1965 yılında orman Denizi'ni andıran zengin bitki örtüsü göllerde yaşayan alabalıklar,Batı karadeniz bölgesin'de dere,ırmak vevadiler arasında yer alan Yedigöller milli parkı çeşit çeşit rengarek görünümlü ağaçlarla mevcut,Huzurlu essiz manzarasıyla adeta sizleri büyülüyecektir.sizlerde bizlerle bu Huzurlu Yedigöller Turuna katılmak isterseniz TravelTerminal turlarımızı kaçirmamanizi tavsiye ederiz.
Doğa harikası kuş cıvıltılarının sesiyle mest olacaginiz oksijenin oldukça bol içinize çekeceğiniz bir gezi sizi bekliyor.
Yeşilin tonları arasında salınan tertemiz hava, adım attığınız andan itibaren etrafınızı sarıveriyor. Güneşin üzerinde ılık adımlarla dolaştığı tarihi yapılar, misafirleri adeta içine çekiyor. Sokaklar arasında dolaşırken olduğunuzdan farklı bir zamana aitmiş gibi hissedebiliyorsunuz.

Günübirlik Tur Yurtiçi Turlar
Mail Grubuna Katıl
Travelterminal.net sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin hakları TEK TURIZM İNŞ.TESKT. SAN. ve TİC. Şirketine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm içerik bilgilendirme amaçlı olup değişiklik olması durumunda Travelterminal.net sorumlu tutulamaz.