GAP Turu 7Gece 8Gün (Otobüs)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GAP TURU 

7 GECE  8 GÜN -OTOBUS & KÜLTÜR TURU

Havayolu ile Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri & 5 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 5 Kahvaltı & 5 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 15 Kasım
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (19:00)
  • 1. Avcılar (19:15)
  • 2. Bakırköy (19:30)
  • 3. Cevizlibağ (19:40)
  • 4. Mecidiyeköy (20:00)
  • 5. Kadköy (20:00)
  • 6. Yenisahra (20:30)
  • 7. Esenkent (20:40)
  • 8. Pendik (21:00)
  • 9. Çayırova (21:15)

Tur Programı

1. Gün: İstanbul – Kahramanmaraş


Öğleden sonra İstanbul’ dan otobüsle Kahramanmaraş’ a doğru yola çıkıyoruz. Bu gün süresince öğünlerimiz dinlenme tesislerinde verilen molalarda ekstra olarak alınacaktır. Konaklama yapılmaz, gecemiz seyahat halinde geçecektir.


2. Gün: Kahramanmaraş - Gaziantep


Yaklaşık on beş saat sürecek yolculuğumuz ve sizi dinlendirmek amacıyla ara ara vereceğimiz kısa molalarımızın ardından sabah erken saatlerde  K.Maraş 'a varıyoruz. Şehir merkezinde keyifli bir kahvaltı alıyor ve turumuza başlıyoruz. Şehir, kahraman halkının işgale karşı verdiği mücadelenin ödülü olan İstiklal Madalyası ’ nı onurla taşıdığı gibi, uzun tarihinin her rengi ve deseninin zenginliğini, coğrafyasında, kültüründe ve mutfağında gururla taşır. Dört coğrafi bölgenin kavşağında yer alan Kahramanmaraş’ ın bu nedenle yoğun şehirleşmesine karşılık; şehirde hala doğal kalmış bir yerler var. Yaylalar… Burada şehre, doğanın penceresinden bakacağız. Çok sayıda bitki çeşitine ev sahipliği yapan; tertemiz havasıyla bizi yemyeşil karşılayacak olan yaylada kısa bir doğa turu yapıyor; doğallığın ve sessizliğin keyfine varıyoruz. Ardından Kahramanmaraş ’da alacağımız öğle yemeği sonrası, Güneydoğu programımızda ikinci durağımız olan Gaziantep ’e doğru yola çıkıyoruz. Geceleme Gaziantep ’deki otelimizde.
Günün Restoranı & Lezzetleri ( Ekstra ): Kahramanmaraş Sezal Restoran & Tarhana Çorbası, Nar Ekşili Kebap, Dondurma…
Konaklama: * * * * Met Gold Hotel / Gaziantep


3. Gün: Gaziantep


Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Gaziantep turumuza başlıyoruz. ''Gaizantep'' i anlatmaya ne dil; ne de kalem yeter. Dünya yüzünden geniş bir kenti, gözalıcı büyük yapıları, her yerde aranan eşyası, birçok mezraları, bolluk ve verimliliği, bitimsiz yiyecek ve içecek pınarları, ırmaklarıyla burası ‘Şehr-i Ayıntab-ı Cihan’ yani dünyanın gözbebeği bir kenttir.'' der Evliya Çelebi. Dilin dönebileceği en güzel şekilde anlatılacak olan bu özel şehri tanımaya ilk olarak Zeugma Mozaik Müzesi ile başlıyoruz. Müze adını; yaşadığı olayları taşlara resmeden; Fırat’ ın en sığ noktasında, M.Ö. 300’ lerde kurulan ve fıstık ağaçları altında yüzyıllar süren uykusundan uyanıp; buğulu gözlerle dünyaya göz kırpan antik kent ''ZEUGMA'' dan alıyor. Burada taşların, tarihi olaylarla dansını izleyecek; bir görsel bilgilenme deneyimi yaşayacaksınız. Ardından antik dönem el sanatlarını yeniden canlandıran; çeşitli gösterilerin sunulduğu bir müze ve bir kültür – sanat merkezi özelliğini taşıyan Türkiye’ nin ilk özel Cam Eserler Müzesi Medusa Cam Eserler Arkeoloji Müzesi ’ ni ziyaret ediyoruz. Cam ustalarının büyük ilgi gördüğü müzede; Midyat Telkari işini, antik mücevher tasarımını, Osmanlı dönemi antik eserlerden örnekleri görebileceksiniz. Gramofon sesinin büyüsel eşliğinde gezeceğiniz müzede, antik eşyaların üretilen benzerlerini satın alabilirsiniz. Ziyaretimiz sırasında; üç evden oluşan müzenin her yerinde yankılanan gramofonun eşliğiyle, cam boncuk ustasının şovunu izleyebilir; antik dönemde kullanılan eşyaların benzerlerini satın alabilirsiniz. Gaziantep’ in meşhur lezzetlerini keyifle tadacağımız öğle yemeğimizin ardından; Gaziantep’ de diğer bir durağımız; Gaziantep Kalesi … Türkiye’ de ayakta kalabilen kalelerin en güzel örneklerinden birisi olan; gerek ihtişamı ve heybetiyle, gerekse bir sır gibi gizlediği tarihiyle şehir merkezinde ziyaretçilerini bekleyen Gaziantep Kalesi ’ni ( Gaziantep Savunması ve Kahramanlık Panoraması Müzesi ) geziyoruz. Ardından aslı, bilindiği gibi sıcak denizlerin akıntılı sularında bulunan deniz yumuşakçalarının kabuklarından olan; uzun ömrün sembolü sayılan; milyonlarca yıllık fosiller halinde karalarda da görülen Sedef ’ in işlendiği bir atölyeye gidiyoruz. Şehirde uzun yıllardan beri uğraşılagelmiş; meşhur Sedef Kakmacılık ' la ilgili bilgi almak ve bu zanaatın nasıl icra edildiğini görebilme şansını yakalıyoruz. Son olarak da Yabancı Damat’ ın çekildiği  Gaziantep Çarşısı ’ nı ve meşhur  Bakırcılar Çarşısı ’ nı gezeceğiz. Böylelikle turumuzu tamamlıyor; geceleme için Gaziantep’ deki otelimize giriş yapıyoruz.
Günün Restoranı & Lezzetleri ( Ekstra ): Aşina Gaziantep Mutfağı & Beyti Sarma, Antep Fıstıklı Katmer…
Konaklama: * * * * Met Gold Hotel / Gaziantep


4. Gün: Gaziantep - Adıyaman / Nemrut Dağı


Gaziantep’ deki otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Adıyaman’ a doğru yola çıkıyoruz. Anadolu’ nun en eski yerleşim yerlerinden birisi olan; yapılan arkeolojik çalışmaların Eski Taş Çağı’ ndan itibaren insanların yaşadığını gösterdiği Adıyaman ’ dayız. İlk olarak Nemrut Dağı çevresindeki gezimize başlıyoruz. Öncelikle turumuzda ‘’Genler Ülkesi’’ anlamına gelen Kommagene Krallığı ’ na ait yerleri gezerek başlıyoruz. Adını; üzerinde bazalt kartal heykeli bulunan sütundan alan ve üç kadına ait olduğu bilinen Karakuş Tümülüsü , Kahta Çayı ’ nın en dar kesiminde iki anakaya üzerine kesme taştan yapılmış Cendere Köprüsü , Romalılar tarafından da kullanılan; ancak kalıntılarının çoğunun İslami döneme ait olduğu Yeni Kale ( Eski Kahta Kalesi ) ve Kommagene Krallığı ’ nın yazlık yönetim merkezi olan Eski Kale gezilerini tamamladıktan sonra, gün batımını izlemek üzere Nemrut ’ a doğru yola çıkıyoruz. Nemrut Dağı 'nın zirvesindeki tümülüs ve onu çevreleyen kutsal alanlarıyla birlikte Nemrut Dağı Tapınağı, Kommagene Krallığı ’ ndan günümüze kalan en görkemli eser. Nemrut Dağı’ nın zirvesinde bulunan Doğu ve Batı terasları Kommagene Krallığı ’ nda egemen olan Doğu ve Batı kültürlerinin göz alıcı bir örneği. Bölgenin en yüksek dağı olan Nemrut ’ un zirvesine Kommagene Kralı adına yaptırılan bir anıt mezarla birlikte dağın toplam yüksekliği 2206 metre… Burada, günbatımını eşsiz görsellikte izlemenin keyfiyle, anı fotografladıktan sonra günü zirvede uğurluyor; gece dahi bu atmosferi soluyacağımız; Nemrut ' a en yakın noktada bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz.
Günün Restoranı & Lezzetleri ( Ekstra ): Neşet’ in Yeri & Kiremitte Alabalık…
Konaklama: Euphrat Otel / Adıyaman - Kahta


5. Gün: Adıyaman - Şanlıurfa - Harran


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuz sonrasında M.Ö. 11.500’ lere uzanan tarihiyle bizi bekleyen Şanlıurfa’ ya varıyoruz. Yahudilerin, Hristiyanların ve Müslümanların ortak atası olarak kabul gören İbrahim Peygamber ’ in, doğduğu yer olarak bilinen kentteki turumuza Balıklı Göl ile başlıyoruz. Şehrin merkezinde ziyaretçilerini ağırlayan Balıklı Göl ’ de İbrahim Peygamber ’ in yaşadığına inanılan mucizeyi rehberimizden dinliyor; kutsal kabul edilen göldeki balıklara yem atarak dilekler diliyoruz. Sonra da bu dileklerin kabul olması dileğiyle Balıklı Göl ’ ün ( Halil – ür Rahman Gölü ) çevresindeki yapıları geziyoruz. Halil – ür Rahman Gölü ’ nün yanı başındaki Ayn – ı Zeliha Gölü , İbrahim Peygamber'in doğduğu mağara ( Mevlid – i Halil Mağarası ) ve Camii’ ni geziyoruz. Sonrasında M.Ö. 5. yüzyıla tarihlenen 13 odalı bir sarayın, taban mozaikleri olan Haleplibahçe Mozaikleri ’ ni görerek bu bölgedeki turumuzu tamamlıyoruz. Şehirde son durağımız; sabrın sultanı Hz. Eyüb Makamı… Sonsuz inancı ve sabrı nedeniyle Allah tarafından ödüllendirilmiş peygamberin makamını ziyaret edecek; burada bulunan sudan içme şansı bulabileceğiz. Böylece şehir turumuzu tamamlıyoruz. Urfa’ da vereceğimiz serbest zamanda; Urfa’ nın yöresel lezzetlerinden oluşan öğle yemeğimiz sonrası; Şanlıurfa’ nın geleneksel çarşısını da gezme imkanı buluyoruz. Ardından Harran ’ a doğru yola çıkıyoruz. Dünya’ nın ilk İslam üniversitesi olan ve yetiştirdiği alimlerle Avrupa Medeniyeti’ nin oluşumuna katkı sağlayan Harran Üniversitesi’ ni ve İslam mimarisinde yapılmış Anadolu’ nun ilk camiisi olan Ulu Cami kalıntılarını görebilecek; nesiller boyunca tarihi Konik evlerde yaşama geleneğini sürdüren bir aileye misafir olarak; Harran kültürünü yakından tanıyacağız. Turumuzu tamamlamamızın ardından geceleme ve Sıra gecesi için Şanlıurfa’ daki otelimize yerleşiyoruz.
Günün Restoranı & Lezzetleri ( Ekstra ): Harran Konukevi & Karışık Kebap, Bostana, Şıllık Tatlısı, Mırra…
Konaklama: * * * * * Hotel Dedeman / Şanlıurfa


6. Gün: Şanlıurfa - Mardin - Midyat


Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ‘’kaleler kenti’’ anlamına gelen Mardin’ e doğru yola çıkıyoruz. Bugün bizi, Dünya’ nın en yaşlı şehirlerinden birtanesi ağırlayacak. El emeği Dantel işinin mimaride denendiği izlenimini veren; dış cephede inancın, duygunun, kültürün betimlendiği; bir açık hava müzesi… Seyrini yalnızca gündüze sığdırmayan Mardin; gece ayrı bir güzellikte… İlk durağımız; insan yaşamının ilginç bir betimlemeyle anlatıldığı; Mardin yapılarının en büyüklerinden olan; bir külliyeyi andıran görünümüyle  Kasımiye Medresesi  ( Sultan Kasım Medresesi )… Ardından yörede yetişen bitkilerin, iklim şartlarının ve yaşam koşullarının uyumunu yansıtan Mardin mutfağının lezzetlerini tadarak keyifli bir öğle yemeği alacağız. Öğle yemeğinden sonra vereceğimiz serbest zamanda, binlerce yıllık tarihin taş evleri ve dar sokaklarında yapacağımız yürüyüşle Mardin Çarşısı ’ nı geziyoruz. Ardından Deyr - ül Zafaran Manastırı ’ ndayız. M.Ö. Güneş tapınağı olarak kullanılan bir yapının üzerine, İsa’ dan sonra 5. yüzyılda inşaa edilmiştir. 640 yıl boyunca Süryani Ortodoks patriklerinin ikametgah yeri olan manastır; uzun tarihi boyunca Süryani Kilisesi  nin dini eğitim merkezlerinden birisi olmuştur. Gezimiz sonrasında Midyat’ a doğru yol alıyor; Midyat’ daki Mor Gabriel Manastırı ’ nı ( Deyr – ul Umur ) ziyaret ediyoruz. Kilise tarafından ‘’İkinci Kudüs’’ olarak kabul edilen ve 1610 yıllık bir tarihe sahip olan manastırı ziyaretimiz sonrasında Midyat’ ın ara sokaklarında küçük bir geziye çıkıyoruz. Sıla Dizisinin çekildiği Konuk Evi’ ni geziyor ve Midyat merkezde vereceğimiz serbest zamanda Gelüşke Han’ ı da görme fırsatı buluyoruz. Turumuzu tamamlamamızın ardından Geceleme Midyat’ daki otelimizde.
Günün Restoranı & Lezzetleri ( Ekstra ): Midyat Gelüşke Han & Mehir, İçliköfte, İçli Pirinç Pilav üstü et, Şambürek…
Konaklama: * * * * Hotel Grand Estel / Midyat


7. Gün: Midyat - Batman - Hasankeyf - Diyarbakır


Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Batman’ a geçiyoruz. Mağara ve kaya kavuğu gibi doğal oluşumlarla bütünleşen bir Ortaçağ kent dokusuna sahip; Artuklular’ ın başkenti Hasankeyf’ deyiz. Bilindiği gibi; Ilısu Barajı’ nın suları altında kalacak bir şehri son haliyle ziyaret etme şansını yakalayacağız. Gezimiz esnasında; eşsiz mimari özelliğe sahip minaresiyle El Rızk Camii ’ ni, Ortaçağ’ da yapılan en büyük taş köprü Tarihi Köprü’ yü ve bir anıt mezar olan Kör Zeynel Türbesi’ ni göreceğiz. Ardından Gözetleme Kulesi; zamana karşı hala direnen Büyük Saray; duvarları bugün tamamı silinen altın harflerle süslenmiş Küçük Saray; Ulu Cami ve Yeni Sarayı da görecek; bir yandan da bölgede halen kullanılmakta olan mağaraları fotograflayacağız. Turumuza, Anadolu ve Mezapotamya arasındaki doğal geçiş yolu üzerinde yer alan Diyarbakır ’ la devam ediyoruz. Anadolu ’ da egemenlik kurmuş hemen hemen her uygarlığın iz bıraktığı; surlarıyla meşhur şehirde; Urfa Kapı ve Mardin Kapı' yı gördükten sonra Keçi Burcu ’ na çıkıyor; muhteşem manzarasıyla Dicle ' yi seyrediyoruz. Turumuzu tamamlamamızın ardından; İstanbul' a dönüş için yola çıkıyoruz.
Günün Restoranı & Lezzetleri ( Ekstra ): Hasankeyf Yolgeçen Hanı & Lebeni, Balık…

Bu gün süresince öğünlerimiz dinlenme tesislerinde verilen molalarda ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama yapılmaz, Gecemiz seyahat halinde geçecektir.


8. Gün: Diyarbakır - İstanbul Seyahati


Yolculuğumuz öğleden sonra saatlerinde İstanbul’ a varışımız ile son buluyor. Turumuzda tanıştığınız yeni arkadaşlarınız ve ekibimizden kopamayacağınız bir turu üzülerek sonlandırıyor ve yeni turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Lüx Aracımız ile Gidiş Dönüş Ulaşımlar
Tur süresince tüm transfer ve ulaşımlar 
  Araç içi ikramlar
2 Gece Gaziantep Met Gold Hotel ( 4 * ) Konaklama
1 Gece Kahta Euphrat Otel ( Özel Belgeli ) Konaklama
1 Gece Dedeman Otel ( 5 * ) Konaklama
1 Gece Grand Estel Otel ( 4 * ) Konaklama
Otellerimizde alınan 5 Sabah Kahvaltısı
Otellerimizde alınan 5 Akşam yemeği
Restoranda alınan 1 ilave sabah kahvaltısı
Zorunlu Seyahat Sigortası
Müze ören yeri giriş ücretleri
Özel minibüsler ile Nemrut Dağı çıkışı ve milli park giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
Restoranlarda yada serbest alınan, 6 gün öğlen yemeği
Urfa'da Sıra Gecesi
Yolculuk esnasında mola tesislerinde alınacak 2 akşam yemeği

Harita

Hava Durumu

GAZIANTEP GAZIANTEP

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
15.11.20204* OTELLER VB.1400.00 TL1600.00 TL 1400.00 TL--Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


GAP Turu 7Gece 8Gün (Otobüs) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.