Amasra Safranbolu Bolu Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

AMASRA SAFRANBOLU BOLU TURU 

2 GECE  3 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

5 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik & 2 Kahvaltı & 2 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 4. Mecidiyeköy (00:00)
  • 5. Kadköy (00:20)
  • 6. Yenisahra (00:30)
  • 7. Esenkent (00:40)
  • 8. Pendik (01:00)
  • 9. Çayırova (01:15)
  • 0. Beylikdüzü (23:00)
  • 1. Avcılar (23:15)
  • 2. Bakırköy (23:30)
  • 3. Cevizlibağ (23:40)

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL - AMASRA - SAFRANBOLU


Sabah belirlemiş olduğumuz katılım noktalarından hareketle yaklaşık 6 saatlik bir yolculuk ile Amasra 'ya ulaşıyoruz. Gezi öncesinde Karadenizin bu şirin beldesini meşhur eden enfes bir balık salata ziyafeti bizleri bekliyor. Yemekten sonra gezimize başlıyor ve Amasra 'yı yakından tanıyoruz. Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı topraklarına katılan Amasra 'nın Ceneviz döneminde yapılmış olan Kale ve surları, Roma surları, Kemere köprüsü ve çekiciler arastası gezeceğimiz yerler arasında. Gezimizin sonunda alışveriş için serbest zaman veriyor ve Amasra gezimizi tamalıyoruz. Amasra 'dan ayrılarak yaklaşık 1,5 saatlik bir seyahat ile Safranbolu 'ya ulaşıyoruz. Akşam saatlerinde Safranbolu 'da konağımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme konağımızda.


2. Gün: SAFRANBOLU– YÖRÜK KÖYÜ - İNCEKAYA SU KEMERİ


Sabah konağımızda alacağımız kahvaltı sonrası keyifli bir yürüyüş turu ile, Safranbolu 'yu gezmeye başlıyoruz. Safranbolu tarihi merkezinde meşhur arastaları, lokumcuları, tarihi evleri gezdikten sonra Kaymakamlar Müze Evi, Cinci Han, Kent Tarih müzesi 'ni geziyoruz. Merkezde gezimizi tamamladıktan sonra Aracımız ile Yörük Köyü 'ne hareket ediyoruz. Koruma altında bulunan bu şirin köyde Çamaşırhane ve Sipahioğlu Konağı 'nı gezip, gezimizi tamamlıyoruz. Yörük köyün 'den ayrıldıktan sonra Safranbolu'ya Osmanlı döneminde İzzet Mehmet paşa tarafından su taşımak üzere inşaa edilmiş olan İncekaya Su kemerini ve Cam Terası görüyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra ülkemizin turizme açık en özel mağaralarından bir tanesi olan Bulak Mencilis Mağarasını ziyaret ediyoruz. Bağlar semti konaklarını da inceleyerek otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz Safranbolu eğlence mekanlarında eğlenebilirler. Geceleme konağımızda..


3. Gün: BOLU - GÖLCÜK GÖLÜ - ABANT MİLLİ PARKI - İSTANBUL


Sabah konağımızda aldığımız kahvaltıdan sonra, konağımızdan ayrılarak kısa bir seyahatin ardından Bolu iline ulaşıyoruz. Burada verdiğimiz kısa serbest zamandan sonra Gölcük Gölüne ulaşıyoruz. isteyenler göl kenarında keyifle yürüyüş yapabilirler. Buradan ayrıldıktan sonra Bolu ilinin en popüler gezi noktası olan Abant'a doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir yolculuk ile Abant Milli Parkına ulaşıyoruz.  Öğlen yemeğini takiben verdiğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz göl çevresinde yürüyüş yapabilir, at veya fayton kiralayabilirler. Serbest zaman sonrası Abant bölgesinden ayrılıyor ve İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir seyahatten sonra İstanbul'da ilk buluşma noktalarımızda yine sizlerden ayrılıyoruz.

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüx Otobüs ile Gidiş-dönüş ulaşım
Tur programına dahil çevre gezileri
Araç içi ikramlar
Rehberlik
2 Gece Safranbolu Tarihi konaklarında geceleme
Konağımızda alınan 2 Akşam yemeği
Konağımızda alınan 2 Sabah Kahvaltısı
Otobüs içerisinde 1 Lunch Box kahvaltı ikramı
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
Tur boyunca Tüm Öğlen yemekleri 
1. Gün Amasra’da ( Menü : Meşhur Balık ve Salata, 1 içecek, tatlı ) 
2. Gün Safranbolu’da ( Menü : Gözleme, Ayran, Ev baklavası ) 
3. Gün Abant 'da ( Menü : Sucuk ekmek, 1 içecek ) 
Müze, Ören yeri, Milli Parklar giriş ücretleri

Harita

Hava Durumu

BARTIN BARTIN

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Amasra Safranbolu Bolu Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.