Kartepe Günübirlik Kayak Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KARTEPE GÜNÜBİRLİK KAYAK TURU 

KAYAK & YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  Kartepe Günübirlik Kayak Turu

  Tura katılacak misafirlerimiz ile sabah belirtilen saatlerde buluşuyor ve Kartepe Kayak Merkezi 'ne hareket ediyoruz. Araç içerisinde sizler için hazırladığımız kahvaltı eşliğinde yapacağımız yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından kayak takımlarımızı almak için Maşukiye'de mola veriyoruz.
  Burada dileyen misafirlerimiz kayak ekipmanlarını indirimli olarak kiralayabilirler. Ekipmanlarımızı aldıktan sonra Kayak keyfine başlamak için Kartepe'ye doğru harekete diyoruz. Kartepe'ye varışımızı takiben, rehberiniz tarafından skipass kartlarının dağıtımından sonra tüm gün sürecek kayak keyfini yaşamaya başlayabilirler. Öğle yemeğinizi Green Park Kartepe Otel tarafından hazırlanan barbekü noktasında Sucuk Ekmek + içecek şeklinde indirimli olarak alabilirsiniz. Akşama doğru saat: 16.45 itibariyle dönüş için aracımızda toplanmaya başlıyor ve 17.00'de Maşukiye'ye doğru harekete diyoruz. Maşukiye'de kayak ekipmanı kiralayan misafirlerimiz kayaklarını teslim ettikten sonra, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. TEM otoyolu üzerinde dinlenme tesisinde verilecek olan kısa molanın ardından, trafiğin durumuna göre 19:30 - 20:30 saatleri arasında İstanbul’a ulaşıyoruz. Misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım 
  Araç içi ikramlar 
  Rehberlik
  1 adet Öğle yemeği ( Sucuk ekmek, Meşrubat )
  1 adet Sabah Kahvaltısı ikramı ( Lunch Box kahvaltı paketi )

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler

  Bahşiş ve diğer harcamalar

  Green Park Otel, tüm gün Skipas kullanımı

  Kayak ekipmanı kiralama ücretleri 

  Kişisel Harcamalar

  Harita

  Hava Durumu

  KOCAELI KOCAELI

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Kartepe Günübirlik Kayak Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.