Kartepe Günübirlik Kayak Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KARTEPE GÜNÜBİRLİK KAYAK TURU 

KAYAK & YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (05:00)
  • 1. Avcılar (05:15)
  • 2. Bakırköy (05:30)
  • 3. Cevizlibağ (05:40)
  • 4. Mecidiyeköy (06:00)
  • 5. Kadköy (06:20)
  • 6. Yenisahra (06:30)
  • 7. Esenkent (06:40)
  • 8. Pendik (07:00)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

Kartepe Günübirlik Kayak Turu

Tura katılacak misafirlerimiz ile sabah belirtilen saatlerde buluşuyor ve Kartepe Kayak Merkezi 'ne hareket ediyoruz. Araç içerisinde sizler için hazırladığımız kahvaltı eşliğinde yapacağımız yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından kayak takımlarımızı almak için Maşukiye'de mola veriyoruz.
Burada dileyen misafirlerimiz kayak ekipmanlarını indirimli olarak kiralayabilirler. Ekipmanlarımızı aldıktan sonra Kayak keyfine başlamak için Kartepe'ye doğru harekete diyoruz. Kartepe'ye varışımızı takiben, rehberiniz tarafından skipass kartlarının dağıtımından sonra tüm gün sürecek kayak keyfini yaşamaya başlayabilirler. Öğle yemeğinizi Green Park Kartepe Otel tarafından hazırlanan barbekü noktasında Sucuk Ekmek + içecek şeklinde indirimli olarak alabilirsiniz. Akşama doğru saat: 16.45 itibariyle dönüş için aracımızda toplanmaya başlıyor ve 17.00'de Maşukiye'ye doğru harekete diyoruz. Maşukiye'de kayak ekipmanı kiralayan misafirlerimiz kayaklarını teslim ettikten sonra, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. TEM otoyolu üzerinde dinlenme tesisinde verilecek olan kısa molanın ardından, trafiğin durumuna göre 19:30 - 20:30 saatleri arasında İstanbul’a ulaşıyoruz. Misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş-dönüş ulaşım 
Araç içi ikramlar 
Rehberlik
1 adet Öğle yemeği ( Sucuk ekmek, Meşrubat )
1 adet Sabah Kahvaltısı ikramı ( Lunch Box kahvaltı paketi )

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler

Bahşiş ve diğer harcamalar

Green Park Otel, tüm gün Skipas kullanımı

Kayak ekipmanı kiralama ücretleri 

Kişisel Harcamalar

Harita

Hava Durumu

KOCAELI KOCAELI

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Kartepe Günübirlik Kayak Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

* KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI :  Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır.  Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir.

* TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* ARAÇ YERLEŞİM PLANI :  Tur araçlarımızda Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre, katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 

* TUR İPTAL ŞARTLARI : Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını  ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.

* Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Günübirlik Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz.

* Erken rezervasyon Sigortası & İptal iade Güvencesi Paketi Satın alınmış Turun İptal süresinin daha esnek olmasını sağlar. Bu Paketi tur ücretine dahil ederek satın alan misafirlerimiz; Tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla % 100 Kesintisiz olarak ücret iadesi alabilirler. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi her tur için farklı bir ücrete sahip olup rezervasyon esnasnda sistem tarafından size hesaplanarak sunulur. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Online rezervasyon yapan misafirlerimiz Satın Al kısmında Erken Rezervasyon Sigortası seçeneğini de tıklarak tur ücretlerine dahil etmesi gerekmektedir. 

* Misafirin tur hareket günü belirlemiş olduğu durakta bulunmaması yada tura katılmaması halinde tüm ücreti kullanılmış sayılır ve herhangi bir ade yapılmaz.