Safranbolu Gölcük Abant Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

SAFRANBOLU ABANT GÖLCÜK TURU 

2 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası 
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 4. Mecidiyeköy (00:00)
  • 5. Kadköy (00:20)
  • 6. Yenisahra (00:30)
  • 7. Esenkent (00:40)
  • 8. Pendik (01:00)
  • 9. Çayırova (01:15)
  • 0. Beylikdüzü (23:00)
  • 1. Avcılar (23:15)
  • 2. Bakırköy (23:30)
  • 3. Cevizlibağ (23:40)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Safranbolu ( Gece Yolculuğu )

İstanbul’dan belirlemiş olduğumuz noktalardan hareketle Adapazarı,Bolu,Gerede, Karabük, üzerinden Safranbolu’ya varıyoruz.


2. Gün: Safranbolu –Safranbolu Yörük köyü

Safranbolu varışımızın ardından konağımıza yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme molası verdikten sonra birinci günü Dünya Miras Listesi'ne alınmış Safranbolu ’yu keşfetmek üzere gezimize başlıyoruz. Tarihi Safranbolu Konakları , Rum ve Türk mahallelerinin panoramik seyri, Hükümet Konağı ve günümüzdeki haliyle Kent Tarih Müzesi, Saat Kulesi, Eski Cezaevi binası, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki güneş saati, bir müze ev olan Kaymakamlar Evi , Cinci Hanı, İzzet Mehmet Paşa Camii ve güneş saati, demirciler, bakırcılar ve yemeniciler arastası, gezeceğimiz, göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca meşhur Safranbolu Lokumu nun tadına bakma, alışveriş ve öğle yemeği sonrasında Yörük köyü gezimizi gerçekleştiriyoruz. Oldukça geniş kapsamlı gerçekleşen gezimizi bitirdikten sonra serbest kalıyoruz. Dileyenler için konağımızda dinlenme, dileyenler için alışveriş zamanı. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.3. Gün: Bolu Gölcük Gölü - Abant Gölü

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası belirlediğimiz saatte hareketle Gölcük Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde yürüyüş yapabilir,Muhteşem manzaraların fotoğraflarını çekebilirler. Serbest zamanımız sonrası buradan ayrılarak Abant Gölüne seayahat ediyoruz. Burada da bir başka manzara bizleri bekliyor olacak. Serbest zamanımızda dileyenlerse fayton veya atla gezinti yapabilirler. Alacağımız öğle yemeği sonrasında İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’ a varışımızın ardından sizlerle buluşma noktalarımızda yeni bir gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir. 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  1Gece Safranbolu Konaklarında konaklama
  Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı
  Otelde alınan Set menü akşam yemeği
  Araç içerisi ikram sabah Kahvaltısı ( Lunch Box kahvaltı paketi ) 
  Zorunlu Seyahat Sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 Bahşiş ve diğer harcamalar
 Müze ve Örenyeri giriş ücretleri  
 2 adet Öğlen yemeği    

Harita

Hava Durumu

KARABUK KARABUK

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Safranbolu Gölcük Abant Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.