Balkan Turu 7Gece 8Gün Tur Programı

YURTDIŞI TURU 

2 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Tarifeli Uçuşlar ile Gidiş Dönüş & Şehir merkezi Otel Konaklaması & Rehberlik 
& Kahvaltı & Seyahat Sigortası 
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

  Tarifeli Uçuşlar ile Gidiş-Dönüş Uçak Bileti 
  Havalimanı Otel Gidiş Dönüş Transferleri
  Rehberlik
  Şehir Merkezi Hotel konaklaması 
  Otelde alınan Sabah Kahvaltıları
  Programda yer alan şehir turları 
  Zorunlu Seyahat SigortasıFiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Programda belirtilmiş ekstra turlar
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  Öğlen yemekleri
  Akşam yemekleri
  Müze ve Ören yeri giriş ücretleriNotlar

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Yurtdışı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 7 gün kala turu iptal edebilir. 

* Yurtdışı Turlarımızda gidilen ülke şartlarına ve kişi sayısına uygun araç tahsis edilmektedir. Bu nedenle standart araç uygulaması bulunmaz ve değişkenlik gösterir. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları
TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti.
Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 39 Ülkü Apt., Kat: 2-3, Daire: 2-3 AKSARAY / FATİH / ISTANBUL
0 (212) 587 22 22


Bu çıktı 20.06.2019 02:12 tarihinde verilmiştir. TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.