Batı Karadeniz Yedigöller Turu Tur Programı

BATI KARADENİZ YEDİGÖLLER TURU 

5 GECE 5 GÜN -KÜLTÜR TURU

Havayolu ile Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri & 3 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 3 Kahvaltı & 3 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Kalkış Yerleri: İstanbul'dan Çıkış Gece Hareketlidir.
PROGRAM
1 Gün: İstanbul – Amasra seyahati


Gece belirlemiş olduğumuz katılım noktalarından hareketle İstanbul – Amasra seyahati. Yol süresince vereceğimiz molalar dahil yaklaşık 8 saat sürmektedir.2 Gün: AMASRA- KUŞKAYASI- AMASRA KALESİ


Sabah erken saatlerde Amasra ‘ya ulaşıyoruz ve gezimize muhteşem Karadeniz manzaraları ile başlıyoruz. Kuşkayası Yol Anıtı ve antik Amasra yolu göreceğimiz ilk yerler arasında. Amasra’yı yüksekçe bir tepeden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala Lala Çeşm-i Cihan Bumudur Ola “ dediği enfes bir manzara karşısında kahvaltı ikramı ardından fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra merkeze giriş yaparak Amasra Kalesi, surları, kapıları ve kale içini geziyoruz. Öğle yemeğinde  meşhur Amasra Salatası ve Tava Balık ziyafeti bizleri bekliyor. Yemekten sonra otelimize dogru hareket ediyoruz, konaklama ve akşam yemeği otelimizde.3 Gün: BOLU-GÖLCÜK-YEDİGÖLLER


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü programımız daha hafif ve doğa gezisi olarak gerçekleşecek. Bolu şehir merkezinden geçerek Gölcük ’te enfes manzaralar eşliğinde kısa bir yürüyüş yapıyor ve göl manzarasının keyfini çıkarıyoruz. Buradan hareketle ( eğer hava müsaitse ) Yedigöller 'e hareket ediyoruz. Yedigöller Milli Parkı gezimizde milli park içerisinde bulunan müthiş manzaralarla dolu gölleri keşfediyoruz. İsteyenler orman içi patikalarda serbest yürüyüşler yapabilirler. Gezimizi burada tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.4 Gün: SAFRANBOLU– YÖRÜK KÖYÜ


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası kısa bir yolculuktan sonra Safranbolu ’ya ulaşıyoruz. Safranbolu ’da Yörük yerleşimi ile kurulmuş olan ve koruma altında bulunan Yörük Köyü gezimizden sonra Safranbolu tarihi merkezinde meşhur Arastaları, Meşhur Safranbolu Lokumcuları, Tarihi Safranbolu Konakları 'nı gezdikten sonra Kaymakamlar Evi 'ni geziyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize hareket ediyoruz ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.5 Gün: ABANT – ATÇİFTLİĞİ – KONURALP - İSTANBUL


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden çıkış yaparak hem dönüş yolculuğumuza hemde son gün gerçekleşecek olan gezimize başlıyoruz. Bugünkü programımızda ilk durağımız bir milli park olan Abant Gölü . Abant milli parkında yapacağımız yürüyüşün ardından yöresel ürünlerin satıldığı dükkanlarda kısa bir mola veriyoruz. Molamızın ardından  Abant ’tan ayrılarak Düzce ’ye hareket ediyoruz. Burada bulunan şirin Binef Atçiftliğine uğruyoruz. İsteyenler ata binebilirler. İngiliz, Arap, Midilli atları bulunan çiftlik her yaştan misafirine at keyfini sunabilmektedir. Burada verdiğimiz serbest zamandan sonra çiftlikten ayrılıyor ve Konuralp ’e hareket ediyoruz. Burada bulunan ve roma döneminde yapılmış olan anfi tiyatro ve şehir kalıntılarını geziyoruz. Konuralp Müzesi 'nde yer alan eserleri de gördükten sonra Güzeldere Şelalesi 'ne gidiyoruz. Burada verdiğimiz kısa fotoğraf molasından sonra İstanbul’a dönüşe geçiyoruz.

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti.
Gazi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 39 Ülkü Apt., Kat: 2-3, Daire: 2-3 AKSARAY / FATİH / ISTANBUL
0 (212) 587 22 22


Bu çıktı 12.08.2020 05:53 tarihinde verilmiştir. TRAVEL TERMİNAL & Tek Turizm İnş.Teks.Ltd.Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.