7. 2 GECE 3 GÜN KARS

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

2 GECE 3 GÜN - UÇAKLI  KÜLTÜR TURU

(1.Gün) Havayolu ile İstanbul - KARS Gidiş

(3.Gün) Havayolu ile KARS - İstanbul Dönüş

Havayolu ile Gidiş Dönüş Uçak Bileti  & Karayolu Transferleri & 2 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik & 2 Kahvaltı & 2 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası 

Tur Ücretlerine Dahildir.

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: Kars Şehir Merkezi ve Sarıkamış

  Sabah saatlerinde (08:00 İstanbul Sabiha Gökçen - Pegasus Havayolları ile ) Kars seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Kars havalimanında öğlen saatlerinde rehberimiz ile buluşmamızı takiben turumuza başlıyoruz. Panaromik Kars Şehir Merkezi turumuzun ardından SARIKAMIŞ a hareket ediyoruz.Tüm gün yapacağımız gezimizi akşam saatlerinde sonlandırıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.


  2. Gün: Ani Harabeleri Turu – Çıldır Gölü Turu

  Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Ermenistan sınırında yer alan bölgenin en önemli yerleşim alanı olan ve günümüzde terkedilmiş vaziyette bulunan Ani Harabeleri ne gidiyoruz. Kar altında daha da etkileyici olan Ani'yi dolaşıyor ve kısa bir mola veriyoruz.  Molanın ardından Ani harabelerinden ayrılarak Çıldır Gölü'ne ulaşmak üzere hareket ediyoruz. Yörede peynir yapımı ile ünlü Malakan Köyü olan Yalınçayır köyünü yol güzergahımızda panoramik olarak gördükten sonra Çıldır Gölüne ulaşıyoruz. Burada verdiğimiz öğlen yemeği molamızın ardından Göl çevresinde keyifle zaman geçiriyoruz. Çıldır Gölü Kış Mevsiminde donan bir göl olmasına karşın buzu kırıp balık tutan balıkçılar oldukça ilginç bir manzara sunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir buz pistine dönen Çıldır gölü üzerinde (buzun uygun olması durumunda) Atlı kızaklar ile göl çevresinde tur atmakta mümkün. Çıldır gölü çevresini keşfederek geçecek günümüzde hava kararmaya başladığında ayrılarak, otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  3. Gün: Kars Şehir Merkezi ve Dönüş Uçusu

  Sabah otelimizde aldığımız erken kahvaltının ardından çıkış işlemleri için hazırlıklarımızı yapıp Kars ta alış-veriş için ufak bir mola verip Kars Havalimanı’ na hareket ediyor ve Pegasus Havayollarının PC 2591 14:30  uçağı ile İstanbul’ a hareket ediyoruz. Uçağımızın 16:35’ te İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına ulaşmasının ardından bir sonraki seyahatimizde görüşmek üzere ayrılıyoruz.

  NOT 1 : Tur Planında belirtilen gezi programı ve ziyaret günleri hava durumu göz önüne alınarak rehberimiz tarafından değiştirebilir. Böylesi bir durum Mücbir sebep olarak değerlendirilecek olup misafirlerimizin bu konuda rehberimizin yönlendirmesine uyması gerekmektedir.  


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

    İstanbul - Kars Sabiha Gökçen Gidiş Uçak Biletleri
    Kars - İstanbul Sabiha Gökçen Dönüş Uçak Biletleri 
    Kars - Ani Harabeleri - Çıldır gölü - Sarıkamış Gezileri
    Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
    2 Gece Hotel konaklaması
    Otellerimizde alınan 2 Sabah Kahvaltısı
    Otellerimizde alınan 2 Akşam yemeği
    Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Kişisel harcamalar, Alışverişler
   Çıldır Gölü Kızaklı Fayton turu
   Müze Giriş Ücretleri ( Toplam 8 TL dir )
   Tüm Öğlen yemekleri

  Harita

  Hava Durumu

  Fiyatlar

  Yorumlar


  7. 2 GECE 3 GÜN KARS Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.


  İptal Şartları

  İptal Şartları

  * İade Koşulları
  Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  30 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 30- 15 gün arası zaman kala sadece ulaşım ( tren ve uçak biletleri ) kısmına denk gelen ücretlerinde zarar görürürler. Her tur tarihi için bu rakam değişkenlik göstermektedir ve ayrıca hesaplanarak rezervasyon sahibine iletilmektedir. 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * İptal iade güvence paketi detayları ;
  Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya sadece ulaşım ( Tren ve uçak bileti ) hariç kısmının % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Güvence paketi ücreti aşağıda yer alan fiyat aralığına isabet eden toplam rezervasyon bedeline göre sistem tarafından otomatik hesaplanır ve tur ücretine ilave edilerek satın alınır.

  500 TL ye kadar olan Rezervasyonlarda;  + 20 TL
  501  -  1000 TL arası Rezervasyonlarda;   +30 TL
  1001 - 2000 TL arası Rezervasyonlarda;   +40 TL 
  2001 - 5000 TL arası Rezervasyonlarda;   +50 TL
  5001 - 10.000TL arası Rezervasyonlarda; +80 TL 

  * Tur Ulaşımları ve iadesi Hakkında ;
  Bu turumuzun karayolu ulaşım kısımları Travel Terminal sorumluluğunda olup iptal iade şartları yukarıda belirlenen şekildedir.
  Turumuzun Uçak ve Tren seyahati ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. Bu nedenle yukarıda belirtilen İptal iade Güvence Paketi Uçak ve Tren biletlerini kapsamamaktadır.