Abant Kar Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

ABANT KAR TURU 

KAYAK & YÜRÜYÜŞ & FOTOĞRAF & DOĞA & KEYİF TURU

İstanbul'dan doğaya ulaşmanın en ekonomik ve keyifli yolu...
(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

GÜNÜBİRLİK TUR - Tur Mevsimi: İlkbahar, Yaz, Sonbahar

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

   Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

  Tur Programı

  Abant Kar Turu Günlük

  Tura katılacak misafirlerimiz ile sabah belirtilen saatlerde buluşuyor ve Abant Gölü ’ne doğru hareket ediyoruz. Yol ve hava durumuna bağlı olarak, 3,5 - 4 saat süren yolculuğumuz ile Bolu Abant Gölü Milli Parkına ulaşıyoruz. Abant Gölü etrafında yürüyüş yapmak, fotoğraf çekmek veya at / Fayton binmek isteyen misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Bu serbest sürenin ardından belirlediğimiz noktada toplanıyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Menümüzde Piknik tadında hazırlanan, Sucuk ekmek partisi var. Yemekten sonra Abant Gölü 'nün üst bölümlerine hareket ediyor ve gölü yukarıdan gören bir noktada manzara fotoğrafı molası veriyoruz. Kısa molamızdan sonra sizi Abant yamaçlarında şamrel denilen botlarla kayma keyfi için serbest bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimiz gönüllerince kızak keyfi yaparak eğlenebilirler. Bu eğlence molamızın ardından dönüşe geçiyor ve molalarımızın ardından İstanbul'a ulaşıyoruz. Trafiğe bağlı olarak saat 21:00-21:30 civarı siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım 
  Araç içi ikramlar 
  Rehberlik 
  Miili Park Giriş ücretleri  
  Öğle yemeği ( Sucuk ekmek, Meşrubat )
  Sabah Kahvaltısı ikramı ( Lunch Box )

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler 
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  At binmek, Fayton turu, Kızak kiralama vb. harcamalar  
    Kişisel Harcamalar

  Harita

  Hava Durumu

  BOLU BOLU

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Abant Kar Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen aracın Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz.   İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir.

  * Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti günübirlik turlar için 15 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.