Hakkımızda

Hakkımızda


Travel Terminal, Kültür Turizm Bakanlığı’na ve ( TURSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne bağlı bir Seyahat Acentasıdır. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında belirtilen Seyahat Acentalığı faaliyetlerini yürütmek üzere, 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne profesyonel ve yenilikçi turizm yaklaşımları ile toplumumuzun seyahat alışkanlıklarında belirleyici bir Tur operatörü olma yönünde hızla ilerlemektedir. Travel Terminal, organizasyon kabiliyeti ve titiz yaklaşımları ile sektör içerisinde atılımları örnek alınan saygın bir marka olarak, ülkemiz Turizm piyasasında yer edinmiştir.

Travel Terminal, her geçen yıl alt yapı yatırımlarını arttırarak güçlü ve iddialı duruşunu sürdürmektedir. Müşterilerine en doğru, en iyi ürünü sunmak, mutlu bir tatil geçirmelerini sağlamak, her zaman hedeflerinde en ön sırada yer almaktadır.

Türk Turizmine uzun yıllar hizmet vermenin ancak durmaksızın başarılı organizasyonlar üretmek ile mümkün olduğunu düşünen Travel Terminal, bu hedefine ulaşabilmek için ülkemizin ekonomik koşullarına uygun, titizlikle hazırlanmış, müşteri memnuniyeti odaklı Seyahatler planlamaktadır. Tüm faaliyetlerini arkasında memnun, mutlu ve keyifli müşteriler bırakarak gerçekleştirmenin haklı gururunu ve onurunu yaşamaktadır. 

Hizmet sektöründe başarı, maddi kazanımlar değil, taahhütler ve sonuçlarıdır. 
Önemli olan başarılı bir servisin ardından keyifle anılmaktır. 
Bu nedenledir ki; Travel Terminal keyifli dostlukların adresidir…