Bursa Uludağ Gölyazı Trilye

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

BURSA ULUDAĞ GÖLYAZI TRİLYE MUDANYA TURU 

1 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Termal Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & 1 Öğlen yemeği & Müze Giriş Ücretleri & Seyahat Sigortası Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (07:00)
  • 1. Avcılar (07:10)
  • 2. Bakırköy (07:30)
  • 3. Cevizlibağ (07:40)
  • 4. Mecidiyeköy (07:50)
  • 5. Kadköy (08:15)
  • 6. Yenisahra (08:20)
  • 7. Esenkent (08:30)
  • 8. Pendik (08:40)
  • 9. Çayırova (09:00)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Bursa Seyahati - Bursa Şehir Turu - Uludağ Kayak Merkezi - Termal Otel konaklama

Sabah erken saatlerde duraklarımızda misafirlerimiz ile buluşmamızı takiben seyahatimize başlıyoruz. Araç içi kahvaltı paketlerimiz ile kahvaltımızı yaptıktan sonra yaklaşık 3 saatlik bir seyahatin ardında Bursa'ya ulaşıyoruz. İlk gezi noktamız olan Bursa Kent Müzesi ziyaretimizde şehrin yakın tarihine ve kültürel değerlerine ait eserlerin bulunduğu sergi salonlarını ziyaret ediyoruz. Burdan ayrıldıktan sonra Ulu Camii, Yeşil Türbe, Emir Sultan Camii ve Emir Sultan Türbesi , Yeşil Cami, panoramik gezilerimizi gerçekleştirdikten sonra  Öğlen yemeği ve Kapalıçarşı el sanatları dükkanlarının ziyareti için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği molamızı takiben Uludağ 'a çıkıyor ve Kayak merkezinde misafirlerimiz için manzara ve fotoğraf molası veriyoruz. Serbest zamanımızın bitişini takiben Bursa 'da bulunan Termal otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Termal Otelimizde.
* Misafirlerimiz otelimizde bulunan ücretli ve ücretsiz termal imkanlardan faydalanabilirler.


2. Gün: Gölyazı -Trilye - Mudanya - Bursa İstanbul Dönüş seyahati

Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası keyifli bir manzaraya sahip olan Uluabat gölü kıyısında bulunan Gölyazı 'ya hareket ediyoruz. Özellikle fotoğraf sevenler için keyifli manzaralar sunan Gölyazı'da verdiğimiz serbest zaman sonrası Trilye`ye (Zeytinbağı) geçiyoruz. Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, Kemerli Kilise, eski bir kilise binası olan Dündar Evi (Yohannes Kilisesi) ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980'li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri sonrası öğle yemeğini sahildeki balık restoranımızda alıyoruz. Yemekten sonra ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molası sonrası Mudanya 'ya hareket ediyoruz. Kurtuluş Savaşı`nın sonunda imzalanan Mudanya Mütarekesi`nin yapıldığı yer olarak tarihe geçen Mudanya`da, ilk olarak XIX.yüzyıl sonlarında Rus asıllı Aleksander Ganyanof` ait olan, Mudanya Mütarekesi`nin imzalandığı bina olan Mudanya Mutareke Evi Müzesi, Bizans İmparatoru IV. Konstantinos Porphyrogenetos döneminde yapılmış Kumkaya Kilisesi, Osmanlı evlerinin en güzel örneklerinin bulunduğu Mudanya`da Tahir Paşa Konağı`nı görüp fotoğrafladıktan sonra İstanbul’a dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Dönüş yolumuz üzerinde Kestane Şekeri almayı arzu eden misafirlerimiz için kısa serbest zaman veriyor ve Akşam saatlerinde İstanbul’ a ulaşıyoruz. Tur başlangıcında sizlerle buluşma duraklarımıza tekrar ulaşarak yeni bir gezide görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Gidiş-dönüş ulaşım
 Araç içi ikramlar
 Rehberlik
 1 Gece Bursa'da Termal Hotel Konaklaması
 1 Sabah Kahvaltısı (Araç içi ikram paketi )
 1 Sabah Kahvaltısı ( Otelde Açıkbüfe )
 1 Akşam yemeği ( Otelde Setmenü / Açıkbüfe )
 1 Öğlen yemeği ( Restoranda Set Menü )
 Müze ve Millipark Giriş Ücretleri
 Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Molalarda ve Otelde alınan ekstra yiyecek ve içecekler
 Bahşiş ve diğer harcamalar
 Kişisel harcama ve alışverişler
 1 adet Öğlen yemeği

Harita

Hava Durumu

BURSA BURSA

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Bursa Uludağ Gölyazı Trilye Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.