Edirne İğneada Dubnisa Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

EDİRNE İĞNEADA DUBNİSA TURU 

1 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Kadıköy (07:00)
  • 1. Mecidiyeköy (07:30)
  • 2. Cevizlibağ (07:40)
  • 3. Bakırköy (07:50)
  • 4. Avcılar (08:15)
  • 5.Beylikdüzü (08:30)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İstanbul – Edirne – Selimiye Camii


İstanbul’dan hareketle yaklaşık 4 saatlik bir yolculuktan sonra Edirne’ye varıyoruz. Edirne gezimizde, Şükrü Paşa Anıtı ve Balkan Savaşı Müzesi, Saray içi gezisi, Tarihi Kırk Pınar Yağlı Güreş Er-Meydanı, Adalet Kasrı,  Fatih (Bönce) Köprüsü  ve  Kanuni (Saray) Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan’ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray (Saray-ı Cedide-i Amire) kalıntılarında ve Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Sarayiçi Balkan Şehitliği 16. yy da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa Müze Ödülü'ne sahip  II.Bayezid Darüşşifası (Sağlık Müzesi) gezilerinin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Gazi Mihal Köprüsü , 24 Temmuz 1923 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk topraklarına katılan Edirne’ ye 4 km.’lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç yolundaki Tarihi Ekmekçizade Ahmet Paşa (Tunca) Köprüsü , Meriç (Mecidiye) Köprüsü , Jandarma Şehitliği, Lozan Anıt ve Müzesi , Eski Tren İstasyonu gezileri sonrasında, Edirne şehir merkezine dönerek, kapısıyla ünlü  Üç Şerefeli Camii , yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii-Cami-i Atik), Bedesten Kapalı Çarşısı, günümüzde otel olarak kullanılan tarihi Rüstem Paşa Kervansarayı ve Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserimdir” dediği Selimiye Camii ve Arasta Çarşısı, Ali Paşa Kapalı Çarşısı, Makedonya Saat Kulesi’ni gezip, Sokullu Hamamını görerek tarihi Kaleiçi semtindeki ünlü heykeltıraş İlhan Koman’ın doğduğu evin önünde fotoğraf molası veriyoruz. İsteyenlerle Büyük Sinagog kalıntılarını görmek amacıyla kısa bir yürüyüşün ardından Edirne’nin ünlü Badem Ezmesi, Bademli (Kavala) Kurabiyesi, Deva-i Misk tatlısı, Edirne Peyniri, Edirne’nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Kokulu Meyve Sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz. Şehir turumuzun ardından akşam otelimize dönüş, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Edirne– Kırklareli – Dubnisa Mağarası – İğneada - İstanbul


Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrası Edirne ’den hareketle Kırklareli ’ne ulaşarak merkezde aracımızla panoramik şehir turu yapıp, Trakya' nın doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada 'ya varıyor adayı ve sahilini geziyoruz. Harap, yıkılmış kalesi içinde odunculukla geçinen Rumların yaşadığı evlerin görülmesinin ardından, öğle yemeği balık, köfte veya tavuk tabağı menüsünü grupla birlikte alıyor ve daha sonrasında buradan aracımızla Istıranca Dağları ’ndaki ormanlık yoldan geçerek Dubnisa Mağarası 'na varıyoruz. İçinden nehir geçen, 3 km den uzun galerisiyle görülmeye değer güzellikte el değmemiş sarkıt ve dikitlerle kaplı  Dubnisa Mağarası  gezimizin ardından, İstanbul ’a dönüşe geçiyor ve akşam saatlerinde İstanbul ’a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka turumuzda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz...

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş-dönüş ulaşım
Araç içi ikramlar
1 Gece Edirne otel konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam yemeği
Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
Müze, Ören yeri giriş ücretleri, Rehberlik hizmet bedeli 
Öğlen yemekleri

Harita

Hava Durumu

EDIRNE EDIRNE

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Edirne İğneada Dubnisa Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.