Edirne Mürefte Gökçeada Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

EDİRNE MÜREFTE GÖKÇE ADA TURU

3 GECE 4 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri & 3 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 3 Kahvaltı & 3 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: 22 Temmuz
Hareket Noktaları:
  • 0. Kadıköy (07:00)
  • 4. Avcılar (07:20)
  • 1. Mecidiyeköy (07:30)
  • 5.Beylikdüzü (07:30)
  • 2. Cevizlibağ (07:40)
  • 3. Bakırköy (07:55)

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Edirne - Edirne Kültür Turu


Sabah İstanbul'dan Edirne'ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuktan sonra Edirne şehir merkezine varıyoruz. Edirne 'de ilk durağımız görkemiyle insanı büyüleyen Mimar Sinan’ ın ustalık eseri olan olan Selimiye Cami 'si oluyor. Dünyada bir eşine rastlanmayan mimari niteliği bulunan bu camiiyi gezdikten sonra 3 Şerefeli Cami 'yi ziyaret ediyoruz. Yol üzerinde Peykler ve Saatli Medreseyi de görüyoruz. Edirne 'nin ünlü badem ezmesi, meyve sabunları, süs süpürgelerini bulabileceğimiz Ali Paşa Çarşısı gezisinin ardından öğlen yemeğimizi alıyoruz. Edine 'nin meşhur ciğeri eşliğinde yemeğimizi aldıktan sonra aracımızla Sarayiçi 'ne hareket ediyoruz. Eski Saray kalıntıları, Kırkpınar Er Meydanı, Adalet Kasrı, Kanuni Köprüsü ve Fatih Köprüsü , Balkan Savaşı Şehitliği 'nin bulunduğu ve Tunca 'nın ayrılan iki kolu arasında yer alan Sarayiçi 'ni gezdikten sonra II. Beyazıt 'ın inşa ettirdiği ve içinde cami, medrese, bimarhane, tabhane ve aşevinin bulunduğu  'II.Bayezid Darüşşifası' na geçiyoruz. Avrupa Birliği'nden ödül alan Tıp Tarihi Müzesi 'ni de içine alan Külliye 'yi gezdikten sonra Edirne 'den ayrılıyoruz. Şarköy Mürefte bölgesinde bulunan otelimize ulaşıyor ve dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Gökçeada, Koylarda Yüzme keyfi


Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Gökçeada 'ya hareket ediyoruz yaklaşık 1,5 saatlik bir araç yolculuğu ve 1 saat 45 dakikalık Feribot seyahati ile adaya ulaşıyoruz. Bugün akşam saatlerine kadar doyasıya Ege denizinin tadını çıkarıyoruz. Gökçeada koylarında grubumuz güneş ve denizin tadını çıkardıktan sonra akşam üzeri feribotla dönüşe geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: Mürefte , Üzüm Bağları, Keyif dolu bir gün


Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında, şirin ilçemizi tanıyor sahil boyunda kısa yürüyüş yaparak imalathaneleri görüyoruz. Bağcılık müzesini ziyaret ederek eski dönemlerden günümüze üzüm kültürünü yakından tanıyoruz. Buradan aracımızla hareket ederek bağlar arasında kısa bir yürüyüş yapacağımız Melen Köyüne ulaşıyoruz. Yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra restoranımıza geçerek, sohbetler eşliğinde bizim için özel olarak hazırlanan müthiş bir öğle yemeği alıyoruz. Öğleden sonra saatlerinde otelimize dönüyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz ve isteyenler odalarında dinlenmeye çekiliyor, isteyenler canlı müzik ile eğlenmeye devam ediyor. Konaklama otelimizde...


4. Gün: Mürefte , Serbest zaman, Güneşlenme, Yüzme, Dinlenme, - İstanbul


Otelimizde alınan ( geç kahvaltı ) sabah kahvaltısı sonrası dinlenmek için serbest zaman sunuyoruz. İsteyen katılımcılarımız zamanlarını plajda, güneşlenerek, yüzerek veya deniz kenarında yürüyüş yaparak geçirebilirler. Akşam saat 17:00’de otelimizden ayrılarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Akşam erken saatlerinde İstanbul'a ulaşıyoruz ve sizlere buluşma noktalarımızda yeniden görüşmek üzere ayrılıyoruz...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Gidiş-dönüş ulaşım
  Araç içi ikramlar
  Rehberlik
  3 Gece Hotel konaklaması 
  Otelde alınan 3 Sabah Kahvaltısı
  Araç içi ikram 1 adet sabah kahvaltısı
  Otelde alınan 3 Akşam yemeği
  4 adet Feribot geçiş ücretleri
  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
  Bahşiş ve diğer harcamalar
  Öğlen yemekleri
  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

Harita

Hava Durumu

CANAKKALE CANAKKALE

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
22.07.20204* OTELLER VB.800.00 TL990.00 TL 800.00 TL--Taksitler »

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Edirne Mürefte Gökçeada Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.