Gündüz İstanbul Boğaz Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TEKNE İLE YEMEKLİ İSTANBUL BOĞAZ TURU
ÖĞLEN YEMEĞİ- ALKOLSÜZ İÇECEKLER -  BOĞAZ TURU

( Gruplara Özel olarak istenilen tarihte yapılmaktadır... )

Tur fiyatı Belirlenmiş örnek fiyatlardır  / 100 kişilik grup için kişibaşıdır...
Farklı grup sayıları için özel fiyat çalışması yapılmaktadır.

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri: Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  İSTANBUL BOĞAZI TEKNE TURU GEZİSİ VE ÖĞLE YEMEĞİ

  İstanbul Boğazında keyif dolu bir gezi.

  Avrupa yakası Kabataş - Anadolu Yakası Üsküdar hareket iskelemizde buluşmamızla birlikte turumuz başlamaktadır. Tekneye kabul edilen misafirlerimi yemek salonuna alınmadan önce üst kat terasımızda hoşgeldiniz kokteyli ile karşılanmaktadır. Tüm misafirlerimizin tekne kabulünden sonra teknemiz boğaz hattında seyir yapmaya başlamaktadır. Boğaz kıyısı boyunca birbirinden güzel manzaralar eşliğinde gezimiz Rumeli hisarina kadar devam edecektir. Bu esnadan misafirlerimiz öğlen yemeklerini alt salonda almaya başlayacaklardır. Keyifli bir yemek ve manzara eşliğinde seyahatimiz Boğazın Karadeniz girişine yakın Rumeli Hisarına kadar devam edecektir. Ardından dönüş yapılarak başlangıç iskelemize dönüş ile tamamlanacaktır. Yaklaşık 3 - 4 saat civarı süren gezimizde misafirlerimiz unutulmaz anılar ile İstanbul boğazının keyifli manzaraları ile buluşacaklardır.


  Teknemizin Size Özel Gündüz Menüsü

  Hoş geldiniz Kokteyli
  Karışık Çerez, Yeşil Zeytin, Mısır, Patates Cips, Peynir Küpleri, Kuridite

  Soğuk Meze Tabağı
  Dilimlenmiş Beyaz Peynir,
  Şakşuka,
  Kısır,
  Zeytinyağlı Yaprak Sarma,
  Köri Soslu Patates Salatası,
  Amerikan Salatası,
  Haydari,
  Acılı Ezme,
  Domates Söğüş,
  Salatalık Söğüş

  Salata
  Özel Sosu ile Mevsim Salatası

  Ara Sıcak
  Peynirli Börek

  Ana Yemek ( Tercihli )
  Piliç Izgara   (Pilav ve Garnetür Eşliğinde)
  Izgara Köfte (Pilav ve Garnetür Eşliğinde)

  Meyve
  Mevsim Meyveleri

  İçecek
  Limitsiz Soft Alkolsüz İçecekler

   

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   Tekne ile Boğaz'da Gündüz Turu ( 3,5 - 4 saattir. )

   Öğlen yemeği ( Set menü )

   Limitsiz Alkolsüz Yerli içeecekler,

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Kişisel harcamalar,

   Bahşişler,

   Servis kullanmayan misafirler için Kabataş iskelesine ulaşım 

  Harita

  Hava Durumu

  ISTANBUL ISTANBUL

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  Gündüz İstanbul Boğaz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  * SATIŞ & REZERVASYON : Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

  * KESİN HAREKET & KİŞİ SAYISI :  Günübirlik Turlarımızda katılımcı sayısı en az 12 olmalıdır. Bu sayı üzerinde rezervasyon alan turlar Kesin harekete alınır.  Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente (en geç ) 1 gün kala turu iptal edebilir.

  * TUR ARACI : Tur katılımcısı 12 - 15 arası ise Minibüs araç, 16 - 31 arası ise Midibüs araç, 32 üzeri sayılarda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * ÇOCUK & BEBEK : Turlarımızda araç kapasitesi üzerii yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş grubu Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * ARAÇ YERLEŞİM PLANI :  Tur araçlarımızda Ön koltuklarda oturmak isteyen misafirlerimmiz fark ödemesi yaparak bu koltukları satın alabilirler. Günübirlik Turlarda 1-2-3-4 nolu koltuklar için 30 TL, 5-6-7-8 nolu koltuklar için 20 TL ücret alınmaktadır. Diğer koltuklara ait araç yerleşimi Rezervasyon ve Ödeme sırasına göre, katılımcı sayısı göz önüne alınarak otomatik yapılır. Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * TUR PLANI SEYRİ : Tüm misafirlerimiz tur akış planına ve zamanlamalara riayet etmekle yükümlüdür. Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programının gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar. Tur grubunun tasarlanmış planın olağan akışından daha yavaş hareket etmesi, zamanlamalara riayet edilmemesi nedeniyle ziyaret edilemeyen yerler olması halinde misafirlerimizin herhangi bir tazminat hakkı yoktur. Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması durumlarında plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutulamaz. 

  * TUR İPTAL ŞARTLARI : Turlarımızda uygulanan iptal kurallarını  ''iptal şartları'' başlığı bulunan bölümden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  * Tüm katılımcılarımız Tur Programını, Ücrete Dahil olan - olmayan hizmetleri, uyarı ve önemli mesajları, genel kuralları, iptal şartlarını okumuş ve kabul etmiş olarak zamanında rezervasyonlarını yapmak ile yükümlüdürler.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz satın aldıkları tüm günübirlik turlarda; tur hareketine  7 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Günübirlik Tur Hareketine 7 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz.

  * Erken rezervasyon Sigortası & İptal iade Güvencesi Paketi Satın alınmış Turun İptal süresinin daha esnek olmasını sağlar. Bu Paketi tur ücretine dahil ederek satın alan misafirlerimiz; Tura 48 saat kala acenteye bildirmek şartıyla % 100 Kesintisiz olarak ücret iadesi alabilirler. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi her tur için farklı bir ücrete sahip olup rezervasyon esnasnda sistem tarafından size hesaplanarak sunulur. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz gerekmektedir. Online rezervasyon yapan misafirlerimiz Satın Al kısmında Erken Rezervasyon Sigortası seçeneğini de tıklarak tur ücretlerine dahil etmesi gerekmektedir. 

  * Misafirin tur hareket günü belirlemiş olduğu durakta bulunmaması yada tura katılmaması halinde tüm ücreti kullanılmış sayılır ve herhangi bir ade yapılmaz.