İstanbul Turu 3gece 4gün

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

İSTANBUL TURU 

3 GECE 4 GÜN -  KÜLTÜR TURU

3 Gece Otel Konaklaması & Otelden Günlük Gezi Ulaşımları
 & Rehberlik & 3 Kahvaltı & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

( 15 Kişi üzeri Özel Grup Taleplerinde istenilen tarihte Gruba özel olarak yapılmaktadır )

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: ISTANBUL - SERBEST GÜN


  Misafirlerimizin Havalimanı veya Otogar 'a ulaşmalarının ardından, Otelimize gün içerisinde ulaşmasını takiben serbest dinlenme zamanı.  Konaklama Otelimizde.
       Talep edilmesi halinde : Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Otel arasında geliş transferi ekstra ücret karşılığında verilebilmektedir. Transfer talebiniz kişi sayısına göre ayrıca fiyatlandırılmaktadır.


  2. Gün: DOLMABAHÇE SARAYI - FENER - BALAT – EYÜP SULTAN CAMİİ – PİERRE LOTİ TEPESİ - SÜLEYMANİYE CAMİİ


  Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız olan Dolmabahçe Sarayı 'na hareket ediyoruz. Osmanlı imparatorluğunun günümüze ulaşan en görkemli sarayını ziyaret ettikten sonra Haliç kıyılarına hareket ediyoruz. Yabancıların Altın Boynuz ismi ile tanımladıkları İstanbul 'un en keyifli manzaralarından bir tanesi eşliğinde Haliç kıyılarında aracımız ile kısa bir seyahat gerçekleştiriyoruz. Bu seyahatimizde Haliç kıyısında bulunan Ortodoks Patrikhanesi , Tarihi Feshane binası , Mehterhane binaları gibi Fener , Balat semtinde öne çıkan eserlerini rehberimizin anlatımları ile panoramik olarak görüyoruz. Kısa seyahatimizin ardından her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği   Eyüp Sultan Camii  ve Eyüp Sultan Hazretlerinin Türbesi geziyor ve ünlü Şair Pierre Loti ’nin adını alan ve manzara tepesine ulaşıyoruz. Burada Haliç manzarası eşliğinde çay molası veriyoruz. Çay molamızın ardından Süleymaniye semtine ulaşarak Süleymaniye Camii ve Kanuni Sultan Süleyman 'ın, Hürrem Sultan 'ın  türbesini ziyaret ediyoruz. Gezimizi burada tamamlayarak otelimize dönüyoruz. Tur dönüşü serbest zaman ve konaklama otelimizde.
       Extra Gece Turu imkanı : Grubumuzun talebine göre İstanbul Boğazında, Ekstra Yemekli Boğaz Turuna katılım.


  3. Gün: TOPKAPI SARAYI – AYASOFYA – SULTANAHMET – DİKİLİTAŞ – YEREBATAN SARNICI - ARKEOLOJİ MÜZESİ - KAPALI ÇARŞI


  Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Osmanlı'nın en büyük ve İstanbul ilk sarayı olan Topkapı Sarayı ’nı gezdikten sonra Bizans döneminin en önemli kilisesi, Osmanlı döneminde camii günümüzde müze olarak hizmet veren Ayasofya Müzesi 'ni geziyoruz. Daha sonra Hipodrom bölgesindeki Sultan Ahmet Camii , Dikilitaş , Yılanlı sütün, gezilerinin ardından Yerebatan Sarnıcı ve Arkeoloji Müzesi 'ni geziyoruz. Tur programımızı burada sonlandırıp size Kapalı Çarşı 'da kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında tekrar toplanıyor ve otelimize dönüyoruz. Tur dönüşü serbest zaman ve konaklama otelimizde.
       Ekstra Gece Turu İmkanı : Grubumuzun talebine göre Ekstra Yemekli Türk gecesi Show programına katılım.


  4. Gün: İSTANBUL - SERBEST GÜN


  Otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından serbest alışveriş zamanı veriyoruz. Öğlen saat 12:00 itibariyle odalarımızı boşaltarak. Dönüş saati daha geç olan misafirlerimiz eşyalarını emanete bırakarak arzularına göre alışveriş mekanlarında vakit geçirebilirler. Serbest zaman sonrası Otelden Havalimanına veya otogara hareket ile tur programının bitişi.
        Talep edilmesi halinde : Otelden, Atatürk Havalimanı yada Sabiha Gökçen Havalimanı 'na gidiş transferi ekstra ücret karşılığında verilebilmektedir. Transfer talebiniz kişi sayısına göre ayrıca fiyatlandırılmaktadır.

  Not  : Rehber havadurumu ve trafik gibi olumsuz şartlar nedeniyle programda görülecek yerler sıralamasında değişiklik yapabilir. Müzelerin kapalı günlerine tesadüf eden programlarda gezi programlarında değişiklik ve kaydırma yapılabilir.

  Enaz 15 Kişilik Grup Taleplerinde İstenilen Tarihte gerçekleştirilmektedir.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


   Otelden hareketli, Gezi bölgelerine ulaşım,
  3 Gece Otel Konaklaması
  3 Sabah kahvaltısı
   Profesyonel Rehberlik
  Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


  İstanbul'a Geliş - Gidiş seyahati
  Öğlen yemekleri
  Akşam yemekleri
  Tekne ile Yemekli Boğaz Turu ( extra gece turu )
  Yemekli Türk Gecesi Show ( extra gece turu )
  Müze giriş ücretleri ve Müze Kart ücreti
  Kişisel harcamalar ve otel ekstraları

  Harita

  Hava Durumu

  ISTANBUL ISTANBUL

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  İstanbul Turu 3gece 4gün Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.