Kurtalan Ekspres ile Mardin Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KURTALAN EKSPRES İLE MARDİN TURU 

3 GECE 4 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

2 Gece Otel Konaklaması & 1 Gece Vagonlu Tren Konaklaması Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 2 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:

  Tur Programı

  1. Gün: İstanbul Ankara Seyahati YHT - Ankara - Kurtalan Seyahati Kurtalan Ekspresi


  İstanbul Pendik Garında sabah saatlerinde buluşmamızın ardından Saat 06:30 da Yüksek Hızlı Tren ile Ankara seyahatimize başlıyoruz. Yaklaşık 4 Saat süren seyahatimizin bitiminde, saat 11:15 e kadar (tren hareketine kadar) kısa bir serbest zamanımız bulunmaktadır. Tekrar buluşmamızın ardından TCDD Kurtalan Ekspresi yataklı vagonumuzda odalarımıza yerleşiyor yerleşiyor ve 11:15 den itibaren uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu'nun her rengini görme imkanına sahip olacağız. Akşam yemeği serbest olarak Tren Yemekli vagonunda alınacaktır. Gecemizi vagonlarımızda keyifli bir uyku ile geçiriyoruz. Bu gece Konaklama Trende Yataklı odalarımızda.


  2. Gün: Ankara Kurtalan Seyahati - Kurtalan Ekspresi - Hasan Keyf - Midyat gezisi


  Sabah saatlerinde ve devamında Trende geçireceğimiz zamanımız ara duraklarda kısa bekleme anları ve bol bol fotoğraf manzaraları eşliğinde devam edecek. Öğlen saatlerinde 12:45 civarında varacağımız Kurtalan'da aracımızla buluşarak yaklaşık 1,5 saatlik bir seyahat ile Hasan Keyf 'e ulaşıyor,  Ilusu Barajı 'nın suları altında kalacak olan ünlü Hasankeyf Antik Kenti 'ni geziyoruz. Artuklu, Eyyubi ve Osmanlı izlerini görmek için yeni köprünün yanında fotoğraf molası veriyoruz. Buradan Artuklu Köprüsü başta olmak üzere tüm “Hasan Keyf”i seyrettikten sonra 45 dakikalık kısa yolculuğumuzun ardından Midyat’a hareket ediyoruz. Metropolitlik merkezi ve bölgenin en büyük manastırı olan Mor Gabriel Manastırı gezisi ardından yöresel mimarinin en güzel eserlerinden biri olan Sıla dizisinden aşina olduğunuz Midyat Konukevi’ni geziyoruz. “Telkari” Pazarında ( Gümüşçüler Çarşısı ) verilen kısa mola sonrası Midyat 'tan ayrılarak yaklaşık 1 saatlik bir seyahat ile Mardin'e ulaşıyoruz. Otelimize yerleşmemizi takiben, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


  3. Gün: Mardin, PTT evi, Şehidiye camii, Mardin Müzesi, Deyrülzaferan Manastırı, Kasimiye Medresesi,

   
  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Mardin merkezde gezimize başlıyoruz. Tarihi Mardin evleri, tarihi PTT evi, Şehidiye Camii, Mardin Müzesi , Deyrul Zafaran Manastırı ve Kasimiye Medresesi 'nin gezilmesinin ardından alışveriş için serbest zaman. Otelimize dönüyor ve dinblenmeye çekiliyoruz.  Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.


  4. Gün: Mardin - Mardin / İstanbul Dönüş Seyahati


  Otelimizde alacağımız kahvaltıyla güne başlıyoruz. Mardin dönüş seyahatimizi gerçekleştirmeden önce günümüzün Mardin şehir merkezinde tamamen alışveriş ve serbast zamana ayırıyoruz. Serbest zaman sonrası İstanbul'a dönüşümüzü gerçekleştirmek üzere Mardin hava alanına geçiyoruz. 15:20 Anadoljet uçuşu ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına ulaşarak gezimizi tamamlıyoruz.
   
  Not : Bu turumuza Tren konaklaması olması nedeniyle 3 kişilik oda verilememektedir. 2 veya 1 Kişilik oda talep edilmesi gerekmektdir.


  Fiyata Dahil Olan Hizmetler


    İstanbul - Ankara YHT Tren Biletleri
  Ankara - Kurtalan / Kuralan Ekspresi Yataklı Vagon Biletleri
    Mardin - İstanbul Sabiha Gökçen Uçak Biletleri 
    Kurtalan - Mardin - Midyad Minibüs ulaşım hizmetleri
    Rehberlik
    2 Gece Hotel konaklaması
    1 Gece Yataklı Vagon Tren Konaklaması
    Otellerimizde alınan 2 Sabah Kahvaltısı
    Otellerimizde alınan 2 Akşam yemeği
    Zorunlu Seyahat Sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


    Tren seyahatinde alınan tüm öğünler
    Kişisel harcamalar
    Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
    Tüm Öğlen yemekleri

  Harita

  Hava Durumu

  MARDIN MARDIN

  Fiyatlar

  Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

  15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
  Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
  Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

  1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
  2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
  3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
  4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
  5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
  6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

  Yorumlar


  Kurtalan Ekspres ile Mardin Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Tur Genel Detayları ve Uyarılar

   * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

   * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

  * Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

  * Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

  * Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

  * Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

  * Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

  * Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


  İptal Şartları

  * Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

  * Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

  * Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.