Kütahya Eskişehir Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

KÜTAHYA ESKİŞEHİR TURU 

1 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (07:00)
  • 1. Avcılar (07:10)
  • 2. Bakırköy (07:30)
  • 3. Cevizlibağ (07:40)
  • 4. Mecidiyeköy (07:50)
  • 5. Kadköy (08:15)
  • 6. Yenisahra (08:20)
  • 7. Esenkent (08:30)
  • 8. Pendik (08:40)
  • 9. Çayırova (09:00)

Tur Programı

1. Gün: Kütahya Ulu Camii – Çini Müzesi – Kütahya Arkeoloji Müzesi – Jeoloji Müzesi – Kütahya Kalesi- Çini Yapım Atölyesi – Aizanoi Antik Kenti


Sabah erken saatlerden başlayan seyahatimiz sonrasında yaklaşık 4,5 saatlik bir yolculuk ile Kütahya'ya varıyoruz. Burada vereceğimiz öğle yemeği molasının ve kısa bir dinlenmenin ardından Kütahya şehir gezisi, Ulu Camiini,  Arkeoloji Müzesini, Çini Müzesini gezip Türkiye'nin en iyi korunmuş arkeolojik kalıntılarının olduğu Aizanoi Antik Kenti'ne doğru hareket ediyoruz. Aizanoi'de Zeus Tapınağı, Antik Tiyatro, Stadyum, Agora, Heron ve Gymnasion yapılarını gezip otelimize ulaşıyoruz. Odalara yerleşme ardından serbest zaman. Akşam yemeği otelimizde.


2. Gün: Eskişehir - Odunpazarı Evleri – Karikatür Müzesi – Kurşunlu Külliyesi -Şelale Park - Porsuk Çayı\'nda Tekne turu (Ekstra) – Devrim Arabası - Kentpark


Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından kısa bir seyahat ile  Eskişehir'e varacak ve Porsuk Çayı kenarında vereceğimiz moladan sonra şehir gezimize başlayacağız. İlk olarak 19.yüzyıl Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örnekleri ile dolu olan Odunpazarı'na gidecek ve tarihi Odunpazarı Evleri'ni, Beyler Sokağı'nı ve sokak üzerindeki Hafız Ahmet Efendi Konağı'nı ve Kurşunlu Camii ve Külliyesi'ni ve Külliye içerisindeki, cam, lületaşı, halı gibi çeşitli eğitimlerin verildiği atölyeleri göreceğiz. Daha sonra, Külliye karşısındaki  Atlıhan El Sanatları Müzesi'ni, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ni gezdikten sonra öğle yemeği için, bölgenin meşhur yiyeceği olan Çibörekçi'ye gideceğiz. Öğleden sonra, Anadolu Üniversitesi Karikatür Eğitim Müzesi'ni, Anadolu Üniversitesi Cumhuriyet Tarihi Müzesi'ni (dışarıdan görülebilir), Şelale Park’ı, Kent Park’ı gezecek veTülomsaş'taki Devrim Arabasını ve Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı'nı gezdikten sonra İstanbul’a dönüşe geçeceğiz.

Not : Rehberimiz; hava, yol vs. gibi sebeplerden ötürü tur programında değişiklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş-dönüş ulaşım
Araç içi ikramlar
Rehberlik
1 Gece ( 5* ) Hotel konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam yemeği
Araçta alınan 1 Sabah Kahvaltısı paketi ( Lunch Box )
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
Bahşiş ve diğer harcamalar
Öğlen yemekleri
  Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, Porsuk çayı tekne turu 50 TL ( Geçerli Müze Kartı olanlar için bu ödeme 30 TL'dir)

Harita

Hava Durumu

ESKISEHIR ESKISEHIR

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Kütahya Eskişehir Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.