Polonezköy Ağva Saklıgöl Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

POLONEZKÖY AĞVA SAKLIGÖL TURU 

1 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (07:00)
  • 1. Avcılar (07:10)
  • 2. Bakırköy (07:30)
  • 3. Cevizlibağ (07:40)
  • 4. Mecidiyeköy (07:50)
  • 5. Kadköy (08:15)
  • 6. Yenisahra (08:20)
  • 7. Esenkent (08:20)
  • 8. Pendik (08:40)
  • 9. Çayırova (09:00)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL - POLONEZKÖY - AĞVA


Sabah buluşma noktalarında aracımıza katıldıktan sonra, kısa bir yolculuk ile Polonezköy’e ulaşıyoruz. Polonezköy’de köy meydanında çaylarımızı içerken bir taraftanda kahvaltımızı yapıyoruz. (Extra). Polonezköy ve tarihi ile ilgili kısa bir bilgilendirmeden sonra her mevsim farklı güzellikte olan orman içi yürüyüş etabında yürüyoruz. Her yaştan kişinin rahatlıkla yürüyebileceği etap sonrasında Zoşi Teyze hatıra evini gezerek Polonya göçmenlerinin mütevazi yaşamını daha yakından tanıyoruz. Zoşi Teyze gezi evinden çıktıktan sonra bir sonraki gezi noktamız olan Ağva ’ya doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve Ağva yakınlarındaki Bıçkı Dere mevkiine öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Ağva ’ya ulaşıyoruz. Ağva ile ilgili kısa bilgilendirmeden sonra Liman bölgesinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Ağva gezimize Göksu Deresi üzerinde keyifli bir tekne turu ile devam ediyoruz. (Extra) Yaklaşık 45 dakika sürecek olan bu gezimizde Ağva’nın en büyük özelliği olan dere kenarında bulunan konaklama tesislerini de yakından görme şansı yakalayacağız. Yılın her mevsiminde doğal güzellikleri ile keyifli görüntüler sunan Göksu Deresi aynı zamanda birçok canlının da yaşam alanı olması nedeniyle ayrı güzellikler sunar. Özellikle Balıkçıl kuşları, kaplumbağalar ve irili ufaklı birçok farklı türden tatlı su balığı birçok gezimizde sıklıkla rastladığımız sevimli ev sahiplerimizdendir. Ağva'da gezi programımızı tamamladıktan sonra gecemizi geçireceğimiz otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.


2. Gün: ŞİLE - SAKLIGÖL - İSTANBUL


Sabah otelimizde aldığımız kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyor ve kısa bir yolculuktan sonra Şile 'ye ulaşıyoruz. Şile 'de sahilde kısa yürüyüşümüzün ardından Şile Feneri 'ni görüyor ve Karadeniz manzarasını fotoğraflıyoruz. Gezimizin ardından kısa bir yolculuktan sonra Saklı Göl 'e ulaşıyoruz. Göl etrafında sabah yürüyüşümüz yaklaşık 1 saat sürüyor. Kâh orman manzarası, kâh göl manzarası eşliğinde fotoğraf çekerek toprak zeminde eğimsiz düz bir yolda sabah yürüyüşü yaptıktan sonra göl kenarında dinleniyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemekten artan ekmek parçaları ile balıkları ve kazları beslemeyi de ihmal etmiyoruz. Yemeğimizin ardından kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından saat 16:00 civarında İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Saat 18:00 civarında buluşma noktalarımızda sizlerle tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapılabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım,
Rehberlik,
1Gece Otel konaklaması,
Otelde alınan 1 sabah kahvaltısı,
Otelde alınan 1 Akşam Yemeği,
Tüm yolculuğunuz boyunca araç içi ikramlar,
Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yoldaki yemek ve içecekler,
Ekstralar, her türlü kişisel harcama,
1. Gün Sabah Kahvaltısı
Öğlen Yemekleri
Ağva'da Göksu üzerinde Tekne turu

Harita

Hava Durumu

ISTANBUL ISTANBUL

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Polonezköy Ağva Saklıgöl Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.