Trakya İncileri Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

TRAKYA İNCİLERİ  TURU 

1 GECE 2 GÜN - KÜLTÜR TURU

Otobüs ile Gidiş Dönüş & 1 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 2 Kahvaltı & 1 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Kadıköy (19:00)
  • 1. Mecidiyeköy (19:20)
  • 2. Cevizlibağ (19:40)
  • 3. Bakırköy (20:00)
  • 4. Avcılar (20:15)
  • 5.Beylikdüzü (20:30)

 Detaylı Durak tarifleri için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün: İstanbul - Edirne - Selimiye - Balkan Savaşları Müzesi - Kırkpınar - Edirne Ciğeri


Sabah belirtilen duraklarımızdan hareket ile Tem otoyolu üzerinde verdiğimiz molanın ardından Edirne şehir merkezine ulaşıyoruz. Yaklaşık 3.5 saat sürecek yolculuğumuz esnasında araç içerisinde kahvaltı ikramlarımızla kahvaltımızı yapıyor ve seyahatimizi tamamlıyoruz. Edirne 'de ilk durağımız; görkemiyle insanı büyüleyen, Mimar Sinan’ın ustalık eseri Selimiye Camii oluyor. Dünyada bir eşine daha rastlanmayan, mimari niteliği bulunan bu camiiyi gezdikten sonra Üç Şerefeli Camii 'yi ziyaret ediyoruz. Yol üzerinde Peykler ve Saatli Medrese'yi de görüyoruz. Edirne'nin ünlü badem ezmesi, meyve sabunları, süs süpürgelerini bulabileceğimiz Ali Paşa Çarşısı gezisinin ardından öğlen yemeğimizi alıyoruz.( ekstra ) Edirne' nin meşhur ciğeri eşliğinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra aracımızla Sarayiçi' ne hareket ediyoruz. Eski Saray kalıntıları, Kırkpınar Er Meydanı, Adalet Kasrı, Kanuni ve Fatih Köprüleri, Sarayiçi Balkan Şehitliği 'nin bulunduğu ve Tunca'nın ayrılan iki kolu arasında yer alan Sarayiçi' ni gezdikten sonra II. Bayezid' in inşaa ettirdiği ve içinde camii, medrese, bimarhane, tabhane ve aşevinin bulunduğu  II. Bayezid Darüşşifası 'na geçiyoruz. Avrupa Birliği' nden ödül alan Tıp Tarihi Müzesi'ni de içine alan Külliye'yi gezdikten sonra Edirne merkezinden ayrılıyoruz. Son durağımız olan, 136 metre yükseklikteki Kıyık Tabya'ya ulaşıyoruz. Burada yer alan, Şükrü Paşa Anıtı ve Balkan Savaşı Müzesi 'ni ziyaret ederek Edirne manzarası eşliğinde turumuzu tamamlıyoruz. Son gezi noktamızı gezdikten sonra Edirne'den ayrılarak Şarköy ilçesine hareket ediyoruz. Güzergahımız üzerinde bulunan, Mimar Sinan tarafından yapılan yirmi kemerli Uzun Köprü den geçerek Şarköy ilçesine ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. İsteyenler odalarında dinlenmeye çekiliyor; isteyenler canlı müzik ile eğlenmeye devam ediyor. Konaklama otelimizde...


2. Gün: Şarköy - Mürefte - Bağcılık Müzesi - Üzüm Bağları - Uçmak dere


Otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Türkiye' nin en uzun sahil şeridine sahip ilçesi Şarköy' ü keşfedeceğimiz gezimize başlıyoruz. Marmara Denizi'ne bakan uzun sahiller boyunca yerleşmiş bu şirin ilçe, üzüm bağları ile ünlüdür. Bu nedenle bugün gezimizde ana konumuz keyif, daha çok keyif :) Turumuza ilk önce Şarköy sahilinde kısa bir yürüyüş ve fotoğraf molası ile başlıyoruz. Bir sonraki durağımızda üzüm bağlarının ve tesislerinin bulunduğu Mürefte Beldesi 'ni geziyoruz. Sahilde bulunan Eski imalathaneleri gezdikten sonra üzüm üreticiliğinde kullanılan eski aletlerin sergilendiği bağcılık müzesini ziyaret ediyoruz. Müzeden ayrıldıktan sonra, Marmara Adası ' na karşı manzaralı restoranımıza, öğle yemeğimizi almak üzere ulaşıyoruz. Burada keyifli sohbetler eşliğinde yemeğimizi aldıktan sonra Mürefte 'den ayrılıyoruz. Bölgenin en bakir bölgesi olan Uçmakdere Köyü ' nde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Burada verdiğimiz kısa moladan sonra yamaç paraşütü yapılan yüksek yarları, Marmara Denizi'ni, Marmara Adası 'nı seyrederek, Tekirdağ Bölgesi ' ne ulaşıyoruz. Tekirdağ Köftesi yemek isteyenler için verdiğimiz moladan sonra saat 21:00 civarında İstanbul'a ulaşıyoruz. Tur başlangıcımızda sizlerle buluştuğumuz duraklarımızda yeniden görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz...

Not : Rehber, hava, yol, sosyal, doğal vb. zorunlu nedenlerle programda değişiklik yapabilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tur araçlarımızla, gidiş, dönüş ulaşım hizmetleri,
  Araç içi İkramlar,
1 Gece Otel konaklaması,
1 Sabah Kahvaltısı , ( Otelde, Kahvaltı Tabağı )
1 Akşam yemeği, ( Otelde, Balık Set Menü )
  Rehberlik
  Seyahat Sigortası,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yolda ve molalarda alınan yemek ve içecekler,
Otelde alınan extra yiyecek ve içecekler 
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, 
Öğlen yemekleri, ( isteğe bağlıdır. )
   1. Gün, Edirne'de -  Set Menü Edirne Ciğeri öğlen yemeği.  
   2.Gün, Mürefte'de  - Set Menü öğlen yemeği

Harita

Hava Durumu

TEKIRDAG TEKIRDAG

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Trakya İncileri Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.