Van Turu (Uçaklı) 2Gece 3Gün

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 VAN - TATVAN - AHLAT - DOĞUBEYAZIT TURU 

2 GECE 3 GÜN - UÇAK Gidiş - Dönüş KÜLTÜR TURUş 

Tüm Gezi ve Karayolu transferleri & 2 Gece Van Otel Konaklaması & Van Kahvaltısı & Akdamar Adası Tekne ile gidiş dönüş  & Rehberlik 
& 2 Otel Kahvaltısı & 2 Otel Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (05:30)

Tur Programı

1. Gün: Van-Tatvan – Ahlat Selçuklu Mezarlığı – Kümbetler – Harabe Şehir – Van Gölü – Kedi Evi

Sabah Sabiha Gökçen Havalimanına buluşmamızın ardından, Pegasus Havayollarının ( PC2500 07:10 / 09:15 ) uçağıyla yaklaşık iki saatlik yolculuğun ardından Urartu uygarlığının başkenti ve doğunun incisi olarak adlandırılan Van’a ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek sizleri Meşhur Van Kahvaltısının tadına varmak üzere restoranımıza götürüyor ve kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Gevaş üzerinden en yüksek zirvesini Artos Dağı’nın oluşturduğu, İhtiyar Şahap Dağları’nın kuzey eteklerinden, Bitlis’in Van Gölü kıyısında kurulu İlçesi Tatvan‘a varıyoruz. Tatvan 'da yaptığımız keyifli gezintinin ardından yolumuza devam ederek ata yurdu Selçuklu eserleriyle gümüze ulaşmış olan Ahlat'a ulaşıyoruz. . Ahlat Selçuklu Mezarlığı ve Kümbetleri görüp, Harabe şehir gezimizi yapıp Van Gölü manzarası eşliğinde Van’a varıyoruz. Kedi Ev ve Müze gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Meşhur Van Kahvaltısı Tur ücretine dahildir.  
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olup; Bölge restoranları menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği:Tur ücretine dâhil olarak; Otelimizde açık büfe veya set menü olarak sunulmaktadır.


2. Gün: Muradiye Şelalesi – Doğubeyazıt – Gürbulak Sınır Kapısı – Kaçakçılar Çarşısı – Meteor Çukuru – Ağrı Dağı Etekleri – İshakpaşa Sarayı

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Muradiye Şelalesine hareket ediyor ve güzel manzaraların fotoğraflarını çekiyoruz. Buradan Tendürek Dağı manzaralı seyahatimiz sonucu Çaldıran üzerinden İnşaatı 99 yıl süren muhteşem İshak Paşa Sarayı`na doğru yola çıkıyoruz. Sarayın gezilmesi ve muhteşem manzaranın seyrinden sonra Gürbulak İran sınır kapısının görüyor ve Meteor Çukuru’nda fotoğraf molası veriyoruz. Heybetli Ağrı Dağı manzarası eşliğinde Iğdır’a varıyoruz. Kaçakçılar Çarşısında alışveriş molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak; Otelimizde açık büfe kahvaltı olarak sunulmaktadır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olup; bölge restoranlarında set menü yada serbest olarak alınır.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak; Otelimizde açık büfe veya set menü akşam yemeği olarak sunulmaktadır.


3. Gün: Akdamar Adası Tekne Turu – Hoşap Kalesi – Çavuştepe Kalesi – Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Urartuların en önemli dış kalelerinden olan Hoşap Kalesi ve Çavuştepe Kalesi’ni geziyoruz. Çavuştepe Kalesi’nde Urartu medeniyetinin çok önemli kalıntılarını görecek ve bilgi alıyoruz. Ardından Edremit üzerinden Gevaş’a geçiyoruz. Burada teknelerle Akdamar adasına seyahat ederek; Ünlü Akdamar Kilisesi’ni geziyoruz. Van Merkeze dönüş yaptıktan sonra çarşı bölümünde uçuş saatimize kadar serbest alışveriş molası veriyoruz. Ardından konuklarımızı havaalanına transferlerini sağlıyoruz. Akşam Pegasus Havayolları ( PC2503 20:35 / 22:45 ) uçuşu ile Sabiha Gökçen havalimanına dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz. 


Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak; Otelimizde açık büfe kahvaltı olarak sunulmaktadır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olup; bölge restoranlarında set menü yada serbest olarak alınır.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  İstanbul Sabiha Gökçen - Van Gidiş Bileti (Ekonomi) 
  Van - İstanbul Sabiha Gökçen Dönüş Bileti (Ekonomi) 
  Van, Tatvan, Ahlat, Doğubeyazıt, Akdamar adası Ulaşımı
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  2 Gece Van Bölgesi Hotel konaklaması
  Otellerimizde alınan 2 Sabah Kahvaltısı
  Otellerimizde alınan 2 Akşam yemeği
  Restoranda alınan 1 VAN Kahvaltısı 
  Ahdamar adası tekne transferi
  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  Kişisel harcamalar, Alışverişler
  Sabiha Gökçen Havalimanı geliş ve gidiş transferi
  Müze Giriş Ücretleri 
  Tüm Öğlen yemekleri

Harita

Hava Durumu

VAN VAN

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


Van Turu (Uçaklı) 2Gece 3Gün Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arası, Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Kars Turlarımızda katılımcı sayısı en az 15 kişi olmalıdır. Tur ödemesinin size iletilen belirlenmiş opsiyon süresinde ödenmiş olması gerekmektedir. Kars turları prommosyon sınıf ve en uygun ücret garantisi ile üretilmekte olup İptal ve iade koşullarında belirlenmiş kısıtlamalar bulunmaktadır. Bu kısıtlamalar İptal iade başlığı altında size iletilmektedir. 

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* 0-6 Yaş arası 1 çocuk, Doğu Ekspresinde aileleri ile aynı odada seyahat eder. Aynı yaş grubu 2. çocuk olması halinde trende 2 oda sağlanarak, çocuk indirimi iptal edilerek, oda ücreti tahsis edilir.   

* Kars Turlarında, karayolu ulaşımlarında araçlarımızda Koltuk numarası uygulaması veya yerleşim Planı yapılmamaktadır. Misafirlerimiz karşılıklı anlayış içerisinde, uygun ve boş koltukları kendi arzularınca kullanmaktadırlar.  

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* İade Koşulları
Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  30 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 30- 15 gün arası zaman kala sadece ulaşım ( tren ve uçak biletleri ) kısmına denk gelen ücretlerinde zarar görürürler. Her tur tarihi için bu rakam değişkenlik göstermektedir ve ayrıca hesaplanarak rezervasyon sahibine iletilmektedir. 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* İptal iade güvence paketi detayları ;
Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya sadece ulaşım ( Tren ve uçak bileti ) hariç kısmının % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Güvence paketi ücreti aşağıda yer alan fiyat aralığına isabet eden toplam rezervasyon bedeline göre sistem tarafından otomatik hesaplanır ve tur ücretine ilave edilerek satın alınır.

500 TL ye kadar olan Rezervasyonlarda;  + 20 TL
501  -  1000 TL arası Rezervasyonlarda;   +30 TL
1001 - 2000 TL arası Rezervasyonlarda;   +40 TL 
2001 - 5000 TL arası Rezervasyonlarda;   +50 TL
5001 - 10.000TL arası Rezervasyonlarda; +80 TL 

* Tur Ulaşımları ve iadesi Hakkında ;
Bu turumuzun karayolu ulaşım kısımları Travel Terminal sorumluluğunda olup iptal iade şartları yukarıda belirlenen şekildedir.
Turumuzun Uçak ve Tren seyahati ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. Bu nedenle yukarıda belirtilen İptal iade Güvence Paketi Uçak ve Tren biletlerini kapsamamaktadır.