GAP Turu 5Gece 6Gün (Otobüs)

GAP TURU 

5 GECE 6 GÜN -  KÜLTÜR TURU

 

Gidiş Dönüş & Karayolu transferleri

5 Gece Otel Konaklaması & Rehberlik 
& 5 Kahvaltı & 5 Akşam Yemeği & Seyahat Sigortası
Tur Ücretlerine Dahildir.

(Tur tarihini seçip Rezervasyon yapabilirsiniz....)

Tur Hareket Detayları

Tur Tarihleri:
Hareket Noktaları:
  • 0. Beylikdüzü (19:00)
  • 1. Avcılar (19:15)
  • 2. Bakırköy (19:30)
  • 3. Cevizlibağ (19:40)
  • 4. Mecidiyeköy (20:00)
  • 5. Kadköy (20:20)
  • 6. Yenisahra (20:30)
  • 7. Esenkent (20:40)
  • 8. Pendik (21:00)

Tur Programı

1. Gün: İstanbul – Gaziantep Seyahati


Öğlen saatlerinde İstanbul’ dan otobüsle Gaziantep’ e doğru yola çıkıyoruz.


2. Gün: ( Gaziantep, Arkeoloji Müzesi, Kemeraltı, Bakırcılar çarşısı, Zeugma, Birecik, Halfeti, Rum Kale, Şanlıurfa )


Gaziantep'e sabah saatlerinde ulaşan grubumuzun ilk durağı Gaziantep Arkeoloji Müzesi. Müzedeki Zeugma 'dan çıkarılan dünyaca ünlü mozaiklerin görülmesi mitolojik hikayelerinin dinlenmesi. Kalealtı bölgesi gezintisi, Bakırcılar çarşısında ve Antep 'in ünlü elektronik pasajlarında alışveriş turları. Zeugma bölgesine hareket ve Zeugma 'nın gezilmesi. Birecik 'te nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının görülmesi ve ilginç hikayelerinin dinlenmesi. Bir kısmı Fırat nehri suları altında kalan Halfeti ilçesinin gezilmesi. Bot ile Rum Kale gezisi. Sular altında kalan bir köyün incelenmesi. Akşam yemeği Halfeti 'de göl üzerindeki dubalarda. Ş.Urfa'ya hareket  ve konaklama Ş.Urfa'daki otelimizde. (İstenilirse ekstra sıra gecesi programı düzenlenebilir.)


3. Gün: ( Şanlıurfa, Urfa Kalesi, Balıklıgöl, Atatürk Barajı, Adıyaman kahta, Nemrut dağı, Harran ovası, Harran evleri, )


Oteldeki kahvaltının ardından Harran'a hareket. Harran ovası, konik kubbeli Harran evleri ve dünyanın ilk üniversitelerinden Harran Üniversitesi'nin görülmesi. Ardından Ş.Urfa'ya dönüş ve Kale, Balıklı Göl , İbrahim Peygamber 'in doğduğu mağaranın ve ateşe atıldığı yerin gezilmesi. Gümrük hanında alışveriş imkanı. Atatürk Barajın'a hareket. Baraj gezisi sonrası Adıyaman-Kahta 'ya hareket. Minibüslerle Nemrut Dağı 'na çıkış ve güneşin muhteşem batışının izlenmesi. Konaklama Kahta 'daki otelimizde.


4. Gün: ( Kahta, Siverek, Diyarbakır, Dicle, Atatürk evi, Meryem Ana Kilisesi, Ulu cami, Süleymaniye camii, Deliller hanı, Hasankeyf, Midyat )


Kahvaltının ardından feribot ile Siverek ilçesine geçiyoruz . Diyarbakır 'a varıp Diyarbakır Kale surları'nı geziyoruz. Dicle nehrini görüyoruz ve üzerindeki On Dolaplı Köprü hakkında bilgi alıyoruz. Atatürk evi , Cahit Sıtkı Tarancı Evi , Meryem Ana Kilisesi , Ulu Camii ve Süleymaniye Camii ve Deliller Hanı ziyaretleri. Sonrasında Batman üzerinden Hasankeyf 'e hareket. Ilusu Barajı 'nın suları altında kalacak olan ünlü Hasankeyf Antik Kenti 'ni geziyoruz. Midyat 'a hareket. Midyat 'taki tarihi ve turistik yerlerin gezilmesi. Sıla dizisinin de çekildiği Devlet Konuk Evinin gezilmesi. Konaklama Midyat'taki otelimizde.


5. Gün: ( Mardin, PTT evi, Şehidiye camii, Mardin Müzesi, Deyrülzaferan Manastırı, Kasimiye Medresesi, Şanlı Urfa, Gaziantep )


Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Mardin 'e hareket. Mardin 'e varış ve tarihi Mardin evleri, tarihi PTT evi, Şehidiye Camii, Mardin Müzesi , Deyrul Zafaran Manastırı ve Kasimiye Medresesi 'nin gezilmesinin ardından alışveriş için serbest zaman. Ş.Urfa'ya hareket. Şanlıurfa'ya varmadan önce Eyüp Nebi Köyü ziyareti. Akşam saatlerinde Ş.Urfa'ya varış ve akşam yemeği için restorana giriş. Akşam yemeği sonrası İstanbul'a hareket ediyoruz.


6. Gün: Şanlıurfa - İstanbul Seyahati


Yolculuğumuz öğleden sonra saatlerinde İstanbul’a varışımız ile son buluyor. Başlangıç noktalarımıza ulaşarak turumuzu üzülerek sonlandırıyor ve yeni turumuzda görüşmek üzere sözleşerek ayrılıyoruz..


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Tur bölgelerine Lüx otobüslerle ulaşım
Otobüs içi ikramlar
1 gece Ş.Urfa 'da konaklama 
1 gece Kahta' da konaklama
1 gece Midyat' ta konaklama
Otellerimizde alınan 3 sabah kahvaltısı
Otellerimizde alınan 3 akşam yemeği
Feribot ücretleri
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri
Nemrut Dağı minibüsle çıkış ücreti 
Mola yerlerinde alınan yemekler 
Yemeklerde alınan ekstralar
Müze-ören yeri giriş ücretleri

Harita

Hava Durumu

GAZIANTEP GAZIANTEP

Fiyatlar

Bu Turumuz için Özel Grup talebinde bulunabilirsiniz. 

15 Kişi ve üzeri talepler Özel Grup olarak kabul edilir.  
Telefon ile Grup talebi ; 0212 587 22 22 / 0532 562 08 09 arayınız.
Online Grup Talebi       ; Aşağıdaki şekilde bize talebinizi iletiniz.

1. Tur Fotoğrafının üzerinde bulunan GRUP REZERVASYON sekmesine tıklayınız.
2. ADI SOYADI - TELEFON - E POSTA Bilgilerinizi doldurunuz.
3. MESAJINIZ bölümüne talep ettiğiniz detayları yazınız. ( Tur başlangıç tarihi, Kişi sayısı vb. )
4. Formun altında gördüğünüz güvenlik rakamlarını yazın ve Aramayı kaydet butonuna tıklayıp talebi sonlandırın. 
5. Form bize ulaştıktan sonra size dönüş sağlanacaktır.
6. Grubunuzun kişi sayısı ve tarihinize göre size ayrıca fiyatlandırılma yapılacaktır.

Yorumlar


GAP Turu 5Gece 6Gün (Otobüs) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Tur Genel Detayları ve Uyarılar

 * Satışa açık tüm turlarımızı TravelTerminal.net internet adresimizden online olarak yada ofisimizi 0212 587 22 22 numaralı hattından arayarak satın alabilirsiniz.  Ofisimiz hafta içi 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil bir durumda 0535 611 72 68 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz. 

 * Konaklamalı Turlarımızda katılımcı sayısı en az 35 kişi olmalıdır. Turda yeterli doluluk sağlanamazsa acente tura 1 gün kala turu iptal edebilir. Turlarımızda Otobüs sınıfı araç hareket etmektedir.

* Turlarımızda araç kapasitesi üzeri yolcu alınmamaktadır. Tumuzu satın alan 3 yaşından büyük tüm misafirlerimiz için koltuk tahsis edilmektedir.  0 - 2 Yaş Bebekler turumuza ücretsiz ve koltuk almadan katılmaktadır. 

* Tur araçlarımızda Hiçbir surette Koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Araçlarımızın yerleşim Planları rezervasyon sırası ve katılımcı sayıları göz önüne alınarak hazırlanır. Misafirlerimizden gelen; Ön / Arka / Koridor / Cam kenarı gibi koltuk talepleri yerleşim planı hazırlama anında değerlendirilir ve ancak mümkünse yapılır. Tüm misafirlerimiz hazırlanmış araç yerleşim planına uymakla yükümlüdür. 

* Tur programında gezilecek yerlerdeki süreler değişmemek şartıyla Rehber ve Acente tur programın gidişatı ve gezilecek yerlerin sıralamasını değiştirme hakkını tur boyunca saklı tutar.

* Tur esnasında Mücbir Sebep olarak adlandırılan; güzergah üzerinde yolun kapanması, kaza halleri, arıza halleri, gezi noktasında restorasyon çalışması, güvenlik nedeniyle giriş kısıtlaması, olumsuz hava koşulları vs. gibi durumlar oluşması nedeniyle durumlarda plan üzerinde yaşanabilecek aksamalardan acentemiz sorumlu tutlamaz. 

* Mücbir sebep olarak belirlenmiş ve/veya zorunlu nedenler dolayısıyla Programın planlanmış rotasının değişmesi neticesinde giriş yapılamayan müze ve/veya giriş ücreti bulunan ören yerlerine ait ücretler misafirlerimize iade edilir. Değişiklik zorunluluk nedeniyle yapıldığı için kusur sayılmaz ve misafirlerimize tazminat hakkı doğmaz.

* Tur Rehberimizin tur sırasında verdiği zamanlama ve toplanma sürelerine misafirlerimizin uymamaması sonucu, tur programında yazıldığı halde zaman darlığı nedeniyle giriş yapılamayan ücretli ve/veya ücretsiz gezi bölgelerinin ziyaret edilememesi hallerinde acentamız sorumlu değildir. Bu nedenden ötürü gezilemeyen ücretli ve/veya ücretsiz gezi noktaları için herhangi bir geri ödeme yapılmaz.


İptal Şartları

* Misafirlerimiz, satın aldıkları Karayolu seyahati ile gerçekleşen tüm konaklamalı Yurtiçi turlarda; tur hareketine  14 gün kalan %100 iade ve tarih değişikliği hakkına sahiptir. Tur hareketine 14 günden daha az zaman kala tur iptali ve tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde değişiklik veya iptal yapılabilmesi için; yolcumuzun tur satın alma işlemi esnasında İptal iade güvence paketi satın almış olması gerekmektedir. 

* Uçak veya Tren seyahati bulunan Yurtiçi Turlarda ''Bilet ücreti'' tutarlarının iadesinde taşıyıcı firmanın bilet kuralları geçerlidir. Seyahat acentamız Uçak veya Trenli turlarda ''biletli yolcu taşımacılığı'' hizmetini bir başka kurumdan satın almış olduğu için tamamen aracı konumdadır ve sadece yolcu biletinin temini konusunda sorumluluğu bulunmaktadır. Misafirin talebi üzerine turun iptal edilmesi veya tarih değişikliği hallerinde ''Bilet cezai şartları'' misafirimize iletilir ve oluşacak olan ceza-i şartlar, kesintiler misafirimizin sorumluluğundadır. 

* Konaklamalı Turlarımızda; Tur Hareketine 14 günden daha az zaman kala Tur İptali yada tarih değişikliği yapılamaz. Bu süre içerisinde İptal ve Değişiklik işlemleri yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. İptal iade güvence paketi tura 3 gün (72 saat) kala acenteye bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon ve satın alma işlemi esnasında yapılır. Tur paketinin bir parçasıdır ve daha sonra kesinlikle yaptırılmamaktadır. İptal iade güvence paketi ücreti konaklamalı turlar için 25 TL dir. Satın almak istediğinizde rezervasyon esnasında personelimize bildirmeniz, yada online rezervasyon sırasında İptal iade güvence paketini de seçerek işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.